Forum

"Dragon" po oblotce w Dąbiu, za chwilę wyruszy w kierunku...

zdjęcie
"Dragon" po oblotce w Dąbiu za chwilę wyruszy w kierunku Wróblina Głogowskiego
zbyt mało ocen, aby obliczyć średnią
Dostałeś cynk czy akurat znalazłeś się we właściwym miejscu? ;)
michaux napisał(a):

> Dostałeś cynk czy akurat znalazłeś się we właściwym > miejscu? ;)

Po prostu trafiłem na niego wracając z pracy. Nie miałem pojęcia, że przyjedzie :)
Sakorius napisał(a):

> Po prostu trafiłem na niego wracając z pracy. Nie miałem > pojęcia, że przyjedzie :)

I taka ciekawostka: ta sama lokomotywa była na paradzie parowozów w tym roku. Jeśli ktoś tam był, zapewne widział go ze składem pociągu "Hefajstos". Wie ktoś może czy był on tylko na doczepkę czy jako popych i w ogóle skąd się tam wziął?

-- Robiła babcia na drutach. Przejechał tramwaj i spadła.
lukaszenko napisał(a):

> I taka ciekawostka: ta sama lokomotywa była na paradzie > parowozów w tym roku. Jeśli ktoś tam był, zapewne widział go > ze składem pociągu "Hefajstos". Wie ktoś może czy był on > tylko na doczepkę czy jako popych i w ogóle skąd się tam > wziął?

Lokomotywa elektryczna jako popych na linii niezelektryfikowanej. o_O

Pomijam już Twoje lenistwo, żeby nie zajrzeć na wątki na forum z okresu parowozjady 2011. http://kolej.mkm.szczecin.pl/forum.php?detail=1304338980.forum

Ale w tamtym wątku zadałeś nawet pytanie... co lepsze... wdałeś się w dyskusję... masakra...

-- Miłośnik i pracownik... dwa pojęcia w konflikcie ze sobą...
Post został wyedytowany przez autora.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.
MaK napisał(a):

> Pomijam już Twoje lenistwo, żeby nie zajrzeć na wątki na forum > z okresu parowozjady 2011.

Taka mała uwaga. Parowozjada odbędzie się 27 sierpnia w Chabówce więc tego okresu jeszcze nie było.
lukaszenko napisał(a):

> Wie ktoś może czy był on > tylko na doczepkę czy jako popych i w ogóle skąd się tam > wziął?

Ależ oczywiście, że elektryk jechał w Wolsztynie na popychu :) Parowóz Ty2-953 to już starszy lok, rady biedny nie dawał z dużym składem :)))