Forum

Linia 432/406

wysłane przez michaux

Witam, czy ktoś ma informacje jak obecnie wygląda rozkład jazdy "towarów" na trzebieskiej? Co tam można obecnie spotkać i w jakich godzinach? Będę wdzięczny na info

wysłane przez Mareczek 5

michaux napisał(a):

> Witam, > czy ktoś ma informacje jak obecnie wygląda rozkład jazdy > "towarów" na trzebieskiej? Co tam można obecnie spotkać i > w jakich godzinach?

Między 22 a 6 nie spotkasz nic - szlak zamknięty. A w pozostałych godzinach loteria, jak to na linii typowo towarowej.

-- Intergalactic Proton Powered Electrical Tentacled Advertising Droids

Intergalactic Proton Powered Electrical Tentacled Advertising Droids

wysłane przez stoch

Mareczek napisał(a):

> A w pozostałych godzinach loteria, jak to na linii typowo > towarowej.

Czy ja wiem... Zauważyłem, że PKP Cargo jeździ kilka razy w tygodniu ok. 8:00.

wysłane przez mmm

stoch napisał(a):

> Czy ja wiem... Zauważyłem, że PKP Cargo jeździ kilka razy w > tygodniu ok. 8:00.

Wg obserwacji ze Wzgórza to prawie zawsze rano o 6 po otwarciu szlaku - kier. Turzyn (czasami czeka tam skład całą noc na otwarcie) i ok 17.30 -18.00 kier. Wstowo

wysłane przez MaK

mmm napisał(a):

> Wg obserwacji ze Wzgórza to prawie zawsze rano o 6 po otwarciu > szlaku - kier. Turzyn (czasami czeka tam skład całą noc na > otwarcie) i ok 17.30 -18.00 kier. Wstowo

Tzw. sztywniaki cargowskie jeżdżą od poniedziałku do soboty rano. Jeden do Glinek drugi do Chemii. Co do tego drugiego nie wiem, czy nie jeździ czasem w poszczególne dni tygodnia.

wysłane przez lukaszenko 16

Mareczek napisał(a):

> Między 22 a 6 nie spotkasz nic - szlak zamknięty.

A skąd się tam wzięło takie ograniczenie? Pierwszy raz o takim czymś słyszę.

wysłane przez mike_1994

lukaszenko napisał(a):

> A skąd się tam wzięło takie ograniczenie? Pierwszy raz o > takim czymś słyszę.

Chyba podczas "kryzysu" na trzebieskiej wprowadzono redukcję etatów i tak zostało.

wysłane przez marko 4

mike_1994 napisał(a):

> Chyba podczas "kryzysu" na trzebieskiej wprowadzono redukcję > etatów i tak zostało.

Spadek przewozów do Polic Chemii spowodował ograniczenia.

-- Ten trzeci i najgłupszy...

wysłane przez marko 4

michaux napisał(a):

> Witam, > czy ktoś ma informacje jak obecnie wygląda rozkład jazdy > "towarów" na trzebieskiej? Co tam można obecnie spotkać i > w jakich godzinach? Będę wdzięczny na info

Na trzebieskiej teraz jest średnio około 20 - 25 przebiegów. Jednego dnia masz tego więcej, innego mniej. Loteria, jak to Mareczek napisał.

-- Ten trzeci i najgłupszy...