Forum

Dość ciekawy skład pojedzie w piątek

wysłane przez wojtazz 42

Na piątek, 28.10. zaplanowany jest przejazd pociągu w składzie SU42+SU45 lub w odwrotnej konfiguracji w relacji Szczecin Glinki - Słupsk. Planowy odjazd z Glinek o godzinie 12:41. Kto może niech spróbuje sfocić :)

wysłane przez Bodek

wojtazz napisał(a):

> Na piątek, 28.10. zaplanowany jest przejazd pociągu w > składzie SU42+SU45 lub w odwrotnej konfiguracji w relacji > Szczecin Glinki - Słupsk. Planowy odjazd z Glinek o godzinie > 12:41. Kto może niech spróbuje sfocić :)

A co to za pociąg?

wysłane przez lukien213

wojtazz napisał(a):

> Na piątek, 28.10. zaplanowany jest przejazd pociągu w > składzie SU42+SU45 lub w odwrotnej konfiguracji w relacji > Szczecin Glinki - Słupsk. Planowy odjazd z Glinek o godzinie > 12:41. Kto może niech spróbuje sfocić :)

Trochę mało danych. Pociąg ten pojedzie przez Białogard, Koszalin, czy raczej Runowo Pom., Szczecinek? Jakieś dodatkowe godziny też by pomogły, bo u mnie może on być zarówno o 14:50 jak i o 20 :D
lukien213 napisał(a):

> Trochę mało danych. Pociąg ten pojedzie przez Białogard, > Koszalin, czy raczej Runowo Pom., Szczecinek? Jakieś dodatkowe > godziny też by pomogły, bo u mnie może on być zarówno o > 14:50 jak i o 20 :D

Z tego co oglądałem przelotnie rozkład to jedzie normalnie pod drutem, czyli "główną" trasą. Jak chcesz to napisz jaka stacja Cię interesuje to postarm się jutro zerknąć. Chociaż jak znam życie to jego odchylenie od planu może być dość duże :) Pociąg jedzie na zamówienie PR Gdynia,a czemu w takiej relacji to nie wiem... Jedna lokomotywa będzie PR-owa a druga "prywatna". Z tego co się dowiedziałem to coś takiego jeździ tak około 3 razy na rok. Niby lokomotywa z naprawy, ale czy na Glinkach robią jakieś naprawy? :O
wojtazz napisał(a):

> czy na Glinkach robią jakieś naprawy? :O

A może robią dla lokomotywy pracującej na bocznicy na Glinkach? ;)
wojtazz napisał(a):

> Niby lokomotywa z naprawy, ale > czy na Glinkach robią jakieś naprawy? :O

Zapewne Kronospan coś do naprawy będzie wysyłał albo będzie z naprawy odbierał. Ostatnio w Chojnicach stała jakaś ich lokomotywa po naprawie.

-- Ten trzeci i najgłupszy...
marko napisał(a):

> Zapewne Kronospan coś do naprawy będzie wysyłał albo będzie z > naprawy odbierał. Ostatnio w Chojnicach stała jakaś ich > lokomotywa po naprawie.

Dokładnie jak piszesz. Nie wiem skąd Wojtek wytrzasnął zestaw SU45+SU42. Obecnie ma być SU42 (PR) + 401Da.

-- Intergalactic Proton Powered Electrical Tentacled Advertising Droids

Intergalactic Proton Powered Electrical Tentacled Advertising Droids
Mareczek napisał(a):

  > Dokładnie jak piszesz. Nie wiem skąd Wojtek wytrzasnął zestaw > SU45+SU42. Obecnie ma być SU42 (PR) + 401Da.

No, tak myślałem że polsata wyślą, tak jak zawsze.

-- Ten trzeci i najgłupszy...
Mareczek napisał(a):

> Dokładnie jak piszesz. Nie wiem skąd Wojtek wytrzasnął zestaw > SU45+SU42. Obecnie ma być SU42 (PR) + 401Da.

Miałem ku temu podstawy - faktycznie w rozkładzie służbowym jest wpisane SU42 z obciążeniem 40 ton ale drugie źródło wspominało też o SU45, ale to nie temat do publicznego opisywania :) Grunt, że pojedzie i jak ktoś się uprze to zrobi sobie zdjęcie :)
Mareczek napisał(a):

> Dokładnie jak piszesz. Nie wiem skąd Wojtek wytrzasnął zestaw > SU45+SU42. Obecnie ma być SU42 (PR) + 401Da.

Jechało to to wczoraj przed 15 w Zdrojach. Zdziwiłem się, bo tutaj nie zaglądałem przez ostatnie dni - zagadka rozwiązana ;)

-- Funktor funktorotwórczy na argumencie funktorowym

"Myślenie nic nie kosztuje. Płaci się za bezmyślność"

wysłane przez Lukasy

wojtazz napisał(a):

> Kto może niech spróbuje sfocić :)

Nie żebym szukał dziur w całym, ale młodsze pokolenie miłośników kolei chyba lubuje się bardziej w EP09. Niemniej dzięki za info.

-- homepage: http://lukasy.kolej.org.pl/

homepage: http://lukasy.kolej.org.pl/