Forum

Czy kiedyś doczekają się nowego życia?

zdjęcie
Czy kiedyś doczekają się nowego życia?
zbyt mało ocen, aby obliczyć średnią

wysłane przez margor

Wagony motorowe MBxd1: 344, 355, 358 oraz 359 (Koledzy moderatorzy dodajcie do słów kluczowych).

Na pierwszym planie transporter Tddyyhp, po lewej tender parowozu Px48.

wysłane przez margor

Co do wagonów motorowych MBxd1, to ostatnio "jeździły" one:

- w październiku 2008 (w celu obrócenia parowozu Px48-3916 musiano udrożnić tor dojazdowy do obrotnicy znajdującej się na terenie muzeum)

- w czerwcu 2010 http://kolej.mkm.szczecin.pl/news/1276632699,Manewry-w-gryfickim-Muzeum-Kolejnictwa

wysłane przez sulzer

margor napisał(a):

> Wagony motorowe MBxd1: 344, 355, 358 oraz 359 (Koledzy > moderatorzy dodajcie do słów kluczowych). >  > Na pierwszym planie transporter Tddyyhp, po lewej tender > parowozu Px48.

Dziękuję za znaczne uzupełnienie informacji na temat pojazdów znajdujących się na fotografii, liczyłem, że postawiony na końcu opisu znak zapytania, da mi szersze doniesienia, o stanie technciznym, lub inwentarzowym, który kolega margor, był uprzejmy dodać :)

-- 78127 gotowy do odjazdu

wysłane przez margor

sulzer napisał(a):

Za wagonami znajduje się druga brama kolejowa muzeum, a za nią kilkunastometrowy odcinek toru zarośnięty krzakami. Pierwotnie tor ten łączył się rozjazdem z linią na Popiele, obecnie może jedynie pełnić funkcję wyciągową. Nie jest zakończony kozłem oporowym.