Forum

Nadodrzańska rzeźnia w postaci osobowego do Wrocławia

zdjęcie
Nadodrzańska rzeźnia w postaci osobowego do Wrocławia
zbyt mało ocen, aby obliczyć średnią

wysłane przez Voilltece

Fotka robiona z nastawni?
Voilltece napisał(a):

> Fotka robiona z nastawni?

Pudło.

wysłane przez sulzer

Dla mnie to istna masakra, jechać prawie 7 godzin "kiblem". Jeszcze niech pech będzie uprzejmy, i trafmy na plastikowe siedzenia.....Mi wystarczyła taka jazda z Dolic do Poznania, a co dopiero do Wrocławia. Ale co tam, jak cena kusi to można się wybrać, żeby zaliczyć ciekawą trasę :)

-- 78127 gotowy do odjazdu

wysłane przez Korczian

sulzer napisał(a):

> Dla mnie to istna masakra, jechać prawie 7 godzin "kiblem". > Jeszcze niech pech będzie uprzejmy, i trafmy na plastikowe > siedzenia.....Mi wystarczyła taka jazda z Dolic do Poznania, > a co dopiero do Wrocławia.

Nawet ci się nie dziwię. 40 minut ze Stargardu do Szczecina potrafi dać naprawdę bolesny efekt - można się nie wyprostować. :/ Nie wspomnę o tym, że siedziska przy włączonym ogrzewaniu potrafią poparzyć tyłek.

> Ale co tam, jak cena kusi to > można się wybrać, żeby zaliczyć ciekawą trasę :)

Ta kosmiczna Vmax 40-50km/h (a bywa mniej!) na sporej części Nadodrzanki aż zachęca do podziwiania widoków... ;)

-- Stacja: współpracownik redakcji :D
Następna stacja: kto wie...?

Vmax>=160 na D29-351!

wysłane przez Lukasy

Zdziwiłbyś się, dla ilu ludzi cena jest jedynym słusznym kryterium wyboru ;)

homepage: http://lukasy.kolej.org.pl/

wysłane przez MaK

Lukasy napisał(a):

> Zdziwiłbyś się, dla ilu ludzi cena jest jedynym słusznym > kryterium wyboru ;)

A najlepsze? Na woodstock latały skaje. :)

wysłane przez Lukasy

Na Woodstock to zlepek wszystkiego widziałem, także to co przybywało do Kostrzyna i aby nie stało bezproduktywnie, jeździło na planowych pociągach. Jakieś katowickie jednostki zanotowałem, krakowskie też... ale bardziej skupiałem się na SU45 i bipach ;)

-- homepage: http://lukasy.kolej.org.pl/

homepage: http://lukasy.kolej.org.pl/

wysłane przez pioko17 38

Lukasy napisał(a):

> Zdziwiłbyś się, dla ilu ludzi cena jest jedynym słusznym > kryterium wyboru ;)

No nie do końca. Chociażby można porównać dwa pociągi jadące niemal w tych samych godzinach i na podbnych trasach: Re Mewa i TLK Podlasiak. Re Mewa tańszy, wygodniejszy, krótszy czas przejazdu, a jednak większość decyduje się na podróz tym drugim (i nie mówiłbym że wpływ może mieć to, że Podlasiak jedzie do Białegostoku, bo i tak większość pasażerów wysiada na WC). :D

wysłane przez djdark  0

pioko17 napisał(a):

> No nie do końca. Chociażby można porównać dwa pociągi > jadące niemal w tych samych godzinach i na podbnych trasach: Re > Mewa i TLK Podlasiak. Re Mewa tańszy, wygodniejszy, krótszy > czas przejazdu, a jednak większość decyduje się na podróz > tym drugim (i nie mówiłbym że wpływ może mieć to, że > Podlasiak jedzie do Białegostoku, bo i tak większość > pasażerów wysiada na WC). :D

Jechałeś kiedyś Mewą? Bo ja tak i zawsze zawalony po sufit. Od Poznania ludzie stali. W drugą stronę to samo od WC stali w Poznaniu troszkę luźniej się zrobiło.

-- "Nie rzucaj się tak, bo na zawał zejdziesz." (c) mkubien

"Bo nie ma. NIE MA. N I E M A ! Zrozumiał? NIE MA! NIE MA! NIE MA! NIE MA! NIE MA! NIE MA! NIE MA!" (c) Mareczek

wysłane przez pioko17 38

djdark napisał(a):

> Jechałeś kiedyś Mewą?

I to nie raz, a ostatnio przedwczoraj.

> Bo ja tak i zawsze zawalony po sufit. Od > Poznania ludzie stali. W drugą stronę to samo od WC stali w > Poznaniu troszkę luźniej się zrobiło.

Warszawa - Poznań frekwencja 50%, cała masa miejsc wolnych, za Poznaniem się nieco zapełniło (o dziwo), ale pouste miejsca były. Z kolei w sobote jechałem do Warszawy, to wtedy całą trasę były wszystkie miejsca pozajmowane, ale nikt nie stał.

wysłane przez mxk

djdark napisał(a):

> Jechałeś kiedyś Mewą? Bo ja tak i zawsze zawalony po sufit. Od > Poznania ludzie stali. W drugą stronę to samo od WC stali w > Poznaniu troszkę luźniej się zrobiło.

Internetowi mają łatwiej i kupują sobie rezerwację + nienawiść współpasażerów "dlaczego tylko przez Internet" ;)

-- Co się porobiło z tą krainą złą?

"Myślenie nic nie kosztuje. Płaci się za bezmyślność"

wysłane przez djdark  0

mxk napisał(a):

> Internetowi mają łatwiej i kupują sobie rezerwację + nienawiść > współpasażerów "dlaczego tylko przez Internet" ;)

Wiem :D Mina starszego pana kiedy musiał mi zwolnić miejsce i jego szok na twarzy że w tym pociągu jest rezerwacja - bezcenne :D

-- "Nie rzucaj się tak, bo na zawał zejdziesz." (c) mkubien

"Bo nie ma. NIE MA. N I E M A ! Zrozumiał? NIE MA! NIE MA! NIE MA! NIE MA! NIE MA! NIE MA! NIE MA!" (c) Mareczek

wysłane przez MaK

djdark napisał(a):

> Wiem :D Mina starszego pana kiedy musiał mi zwolnić miejsce i jego > szok na twarzy że w tym pociągu jest rezerwacja - bezcenne :D

Powiedzmy sobie szczerze. Rywalizacja IC z PR w dziedzinie połączeń dalekobieżnych przynosi nam, pasażerom, same korzyści.

M.in. "zinformatyzowanie", opóźnienia przez sms/internet. Czy "łaj-faj".

Szczerze powiem, że z ciekawością patrze w przyszłość i często zastanawiam się, jaki komfort oraz wygody będą nas czekać za 5 lat. (o ile nas niburu w grudniu nie rozsoli :P )

wysłane przez djdark  0

MaK napisał(a):

> (o ile nas niburu w grudniu nie rozsoli :P )

Ta impreza została odwołana z powodu kryzysu finansowego.

"Bo nie ma. NIE MA. N I E M A ! Zrozumiał? NIE MA! NIE MA! NIE MA! NIE MA! NIE MA! NIE MA! NIE MA!" (c) Mareczek

wysłane przez MaK

djdark napisał(a):

> Ta impreza została odwołana z powodu kryzysu finansowego.

Eh. Znowu będe musiał rozplątywać lampki na choinkę. :/

wysłane przez Ferrix 8

Lukasy napisał(a):

> Zdziwiłbyś się, dla ilu ludzi cena jest jedynym słusznym > kryterium wyboru ;)

W tej chwili "Mewa" (RE) do Warszawy jest nawet droższa niż "Podlasiak" (TLK) (65 PLN vs. 63 PLN). Niby tylko 2 zł, ale jednak ;)

-- Stettin, okolice MTiK (ZN)...

STMKŻ

wysłane przez pioko17 38

Fenix napisał(a):

> W tej chwili "Mewa" (RE) do Warszawy jest nawet droższa niż > "Podlasiak" (TLK) (65 PLN vs. 63 PLN). Niby tylko 2 zł, ale > jednak ;)

Zależy jeszcze z iloma osobami jedziesz, bo w PRach o wiele taniej wychodzi gdy podróżujesz w kilka osób. To się nazywało chyba "TY i raz, dwa trzy". ;)

wysłane przez Mareczek 5

Fenix napisał(a):

> W tej chwili "Mewa" (RE) do Warszawy jest nawet droższa niż > "Podlasiak" (TLK) (65 PLN vs. 63 PLN). Niby tylko 2 zł, ale > jednak ;)

Możesz też wziąć REGIOkarnet, 3 przejazdy w ciągu 2 miesięcy za 99 zł, więc w jedną stronę wychodzi 2x taniej w stosunku do pICu.

-- Intergalactic Proton Powered Electrical Tentacled Advertising Droids

Intergalactic Proton Powered Electrical Tentacled Advertising Droids

wysłane przez Ferrix 8

Mareczek napisał(a):

> Możesz też wziąć REGIOkarnet, 3 przejazdy w ciągu 2 miesięcy > za 99 zł, więc w jedną stronę wychodzi 2x taniej w stosunku do > pICu.

Pisałem o jednorazowych biletach, bez żadnych ofert czy promocji...

-- Stettin, okolice MTiK (ZN)...

STMKŻ

wysłane przez mxk

Fenix napisał(a):

> W tej chwili "Mewa" (RE) do Warszawy jest nawet droższa niż > "Podlasiak" (TLK) (65 PLN vs. 63 PLN). Niby tylko 2 zł, ale > jednak ;)

Szczecin Dąbie - Warszawa Zachodnia to 60 zł (PR) vs. 63 zł (PiC) ;)

-- Co się porobiło z tą krainą złą?

"Myślenie nic nie kosztuje. Płaci się za bezmyślność"