Forum

Wyświetlacze na Głównym

Na przełomie maja i czerwca na stacji Szczecin Główny zostały zamontowane wyświetlacze elektroniczne. Ich producentem jest firma KZŁ Bydgoszcz. Oprócz tego na terenie całej stacji zainstalowany został system monitoringu.

wysłane przez Korczian

Dzisiaj widziałem, że do wymiany poszły tablice wewnątrz dworca. W niektórych miejscach wiszą ulotki, że system informacji wizualnej będzie niedostępny przez kilka dni, i pasażerowie proszeni są o sprawdzenie odjazdu w informacji lub na plakatach. Miły akcent :)

-- "Duża ilość linii na Potulicką spowoduje, że tory się wyprostują." - złota myśl znajomego.

Vmax>=160 na D29-351!

wysłane przez wojtazz 42

Korczian napisał(a):

> W niektórych miejscach wiszą ulotki, że system > informacji wizualnej będzie niedostępny przez kilka dni, i > pasażerowie proszeni są o sprawdzenie odjazdu w informacji > lub na plakatach. Miły akcent :)

Podobno po 10tym ma zacząć działać

wysłane przez Korczian

wojtazz napisał(a):

> Podobno po 10tym ma zacząć działać

Czyli ruszy koło 15... ;] Zapewne na początek będzie kilka dni testów. Ciekaw jestem, czy graficznie będzie ten sam styl co na W-wie Centralnej (niebieskie tło, biała czcionka). Sprawdza się to nieźle, acz niech dopasują sporą czcionkę, żeby szło coś przeczytać.

A coś mi się wydaje, że Stargard dostał w spadku klapki z dworca, bo jakoś wszystkie nazwy stacji docelowych i początkowych były dzisiaj wypisane poprawnie, czego nie było od wielu miesięcy... ;)

-- "Duża ilość linii na Potulicką spowoduje, że tory się wyprostują." - złota myśl znajomego.

Vmax>=160 na D29-351!

wysłane przez Mareczek 5

Korczian napisał(a):

> Czyli ruszy koło 15... ;] Zapewne na początek będzie kilka dni > testów. Ciekaw jestem, czy graficznie będzie ten sam styl co na > W-wie Centralnej (niebieskie tło, biała czcionka). Sprawdza > się to nieźle, acz niech dopasują sporą czcionkę, żeby > szło coś przeczytać.

W przetargu była pokazana wizualizacja i wyglądała na bardzo podobną do warszawskich tablic, a może i taką samą?

-- Intergalactic Proton Powered Electrical Tentacled Advertising Droids

Intergalactic Proton Powered Electrical Tentacled Advertising Droids

wysłane przez Korczian

Mareczek napisał(a):

> W przetargu była pokazana wizualizacja i wyglądała na bardzo > podobną do warszawskich tablic, a może i taką samą?

To powinno być znośnie. Z tablicy umieszczonej nad zejściem z holu nad perony wszystko szło łatwo przeczytać. Kiepsko było rozwiązane za to pokazywanie nazwy pociągu, która się przewijała i z reguły była niewidoczna, acz to akurat mały detal.

Jedyna różnica taka, że w holu szczecińskiego dworca te tablice będą wyżej, więc większa czcionka mimo wszystko by się przydała.

-- "Duża ilość linii na Potulicką spowoduje, że tory się wyprostują." - złota myśl znajomego.

Vmax>=160 na D29-351!

wysłane przez wojtazz 42

wojtazz napisał(a):

> Podobno po 10tym ma zacząć działać

Już co nieco pokazują, przynajmniej te na peronach, nawet ładnie to wyglada.