Forum

Awaria usunięta - spore opóźnienia zostały

wysłane przez Pszczolek

Część pociągów regionalnych po prostu odwołano, np. 88321 jadący do Świnoujścia i Kamienia Pomorskiego, co poskutkowało, że nie było także 88930, 88422.

wysłane przez michaux

Jakby nie pozamykali dworców na trzebieskiej, to część pociągów na pewno można by było skierować na Turzyn albo Niebuszewo i odkorkować Główny do czasu usunięcia awarii. Ale cóż, musztarda po obiedzie.

wysłane przez michaux

Proszę o usunięcie posta, albo przerzucenie go pod artykuł o awarii. Pomyłka

wysłane przez wojtazz 42

A www.infopasazer.pl pokazywał, że wszystko planowo co do minuty :/ Rozumiem, że w Szczecinie dyżurny miał urwanie głowy, ale w momencie kiedy Chrobry ruszał ze Szczecina powinien być planowo w Krzyżu i wykaz dla Krzyża pokazywał, że jedzie planowo. Czy jak dyżurny ze stacji początkowej nie zaznaczy, że pociąg jest opóźniony to dalsze stacje nie mogą wprowadzić, że jest opóźniony bo przecież widzą, że go nie ma chociaż być powinien...

wysłane przez Mareczek 1

wojtazz napisał(a):

> A www.infopasazer.pl pokazywał, że wszystko planowo co do > minuty :/

Dopóki dyżurny nie odhaczy, że wyruszył z opóźnieniem, infopasazer podaje że pociąg jedzie planowo. Zmiana się pojawi, gdy ktoś (tutaj Sg) zaznaczy opóźnienie.

-- Intergalactic Proton Powered Electrical Tentacled Advertising Droids

Intergalactic Proton Powered Electrical Tentacled Advertising Droids

wysłane przez Pszczolek

Mareczek napisał(a):

> Dopóki dyżurny nie odhaczy, że wyruszył z opóźnieniem, > infopasazer podaje że pociąg jedzie planowo. Zmiana się > pojawi, gdy ktoś (tutaj Sg) zaznaczy opóźnienie.

A kto oznacza, że w ogóle nie odjechał? Bo wg infopazera wczoraj planowo jechały pociągi, które w ogóle nie wyjechały na trasę. Komunikatów sms też w ogóle nie było. Tak więc oba systemy wczoraj zawiodły...

wysłane przez MaK

Pszczolek napisał(a):

  > A kto oznacza, że w ogóle nie odjechał? Bo wg infopazera > wczoraj planowo jechały pociągi, które w ogóle nie wyjechały > na trasę. Komunikatów sms też w ogóle nie było. Tak więc > oba systemy wczoraj zawiodły...

W systemie z obligu wszystkie pociągi pasażerskie są zaznaczone na kursujące. Więc, póki ruszą ze stacji początkowej (jak wyżej pisał Mareczek), system podaje jazdę zgodnie z rozkładem.

A żaden dyżurny nie będzie klikał opóźnienia na każdy skład, bo ktoś wymyślił system z takimi bugami. Tym bardziej, że po pół godzinie trwania usterki nie robiłby nic, tylko klikał każdy pociąg.