Forum

Nowe połączenie TLK

Od 3 września w ofercie pociągów TLK pojawi się bezpośrednie połączenie "Czartoryski" w relacji Lublin - Kołobrzeg - Lublin przez Piłę. Do pociągu 25112/3, 52112/3 "Czartoryski" relacji Lublin - Gdynia Główna włączona zostanie grupa wagonów relacji Kołobrzeg - Bydgoszcz Główna - Kołobrzeg (nr 58113/85112).

wysłane przez lukaszenko 11

I znowu te łączniki. Ja tego nie rozumiem, zamiast uruchamiać nowe połączenia to oni zrobią 3 w 1 i zadowoleni. Mogę podać przykład ze swoich stron. TLK Lubuszanin przed 1 czerwca na całej trasie Zielona Góra - Warszawa Wschodnia jeździł zazwyczaj na 10 pudłach. Po 1 czerwca doszedł łącznik z Gorzowa Wlkp. włączany do głównego składu w Poznaniu Głównym. I dzięki temu jeździ 7 wagonów, z czego od Poznania 3 jadą do Gorzowa a pozostałe 4 do Zielonej Góry. Na dodatek weszła całkowita rezerwacja miejsc która w tym pociągu w ogóle się nie sprawdza(w tygodniu jeździ tyle osób że bez miejscówek spokojnie by się zmieścili, za to w weekendy jedzie tyle osób że brakuje miejsc, więc i tak nikt prawie biletów nie sprawdza bo nie ma jak przejść). I gdzie tu logika...

-- 7823, odjazd!

wysłane przez torzo

A ja się z takiego połączenia cieszę.. Po prostu jako pasażer. Pociąg będzie jechał 3 godz. 40 minut, bez żadnych zbędnych postojów po drodze. Bardzo dobra alternatywa dla połączenia REGIO z przesiadką w pile, które jedzie przeszło 5 godzin.

Ciekawi mnie jak ten skład będzie wyglądał. Z tego co się orientuje to będzie zestawiony z 4 wagonów ("jedynka" i trzy "dwójki"). A najprawdopodobniej będą to wagony pokroju 141A i 112Alux.

-- Pozdrawiam, TT.

Pozdrawiam.

wysłane przez arctodus1111

torzo napisał(a):

> A ja się z takiego połączenia cieszę.. Po prostu jako > pasażer. Pociąg będzie jechał 3 godz. 40 minut, bez > żadnych zbędnych postojów po drodze. Bardzo dobra > alternatywa dla połączenia REGIO z przesiadką w pile, > które jedzie przeszło 5 godzin. >  > Ciekawi mnie jak ten skład będzie wyglądał. Z tego co > się orientuje to będzie zestawiony z 4 wagonów ("jedynka" > i trzy "dwójki"). A najprawdopodobniej będą to wagony > pokroju 141A i 112Alux.

Tomek, wiadomo o której będzie wyjazd i przyjazd do Kb??

IZ Szczecin, ISE Koszalin.

wysłane przez torzo

arctodus1111 napisał(a):

> Tomek, wiadomo o której będzie wyjazd i przyjazd do Kb??

Wyjazd z Kg: 11:48, przyjazd: 17:45.

Pozdrawiam.