Forum

Szkoda, że taki widok jest rzadkością...

zdjęcie
Szkoda, że taki widok jest rzadkością...
zbyt mało ocen, aby obliczyć średnią
Prawdopodobnie następny specjał pojedzie 14 września(mecz z Wisłą Kraków). O ile oczywiście pojedzie, chociaż z Krakowa do Szczecina parę kilometrów jest(być może to będzie pretekstem). Może ktoś coś już wie?

-- 7823, odjazd!
Glemp napisał(a):

http://kibicewisly.pl/wyjazdy/2344-pociagiem-specjalnym-do-szczecina.html

A dzisiaj podali że wyjeżdżają w godzinach porannych. Patrząc sobie na rozkład podejrzewam, że przyjadą między 18 a 19.

-- 7823, odjazd!
lukaszenko napisał(a):

> [ciach]

Nie wiem jak Wy, ale ja widzę 1064, a nie 1054.

wysłane przez Glemp 0

A nasi kibice w niedzielę o 10:20 odjeżdżają pociągiem specjalnym z Dworca Głównego na mecz z Lechem Poznań. Podobno nie będzie to kibel :)

wysłane przez wojtazz 42

Glemp napisał(a):

> A nasi kibice w niedzielę o 10:20 odjeżdżają pociągiem > specjalnym z Dworca Głównego na mecz z Lechem Poznań. > Podobno nie będzie to kibel :)

No IC kibli nie posiada :)

wysłane przez Peter 0

Kurczę, gdybym wiedział o tym wcześniej - miałbym unikalne zdjęcie pasażerskiego (i to z siódemką!) na Niebuszewie. A tak sfotografowałem ten skład na Zdunowie, bez świadomości gdzie jedzie.

wysłane przez who

W piątek Pogoń ma mecz wyjazdowy z Piastem Gliwice. Więc może być specjalny pociąg w piątek do Gliwic.

720+701 i #1410 - moje ulubione pojazdy w Szczecińskiej KM
Raczej nie będzie, kibice wybierają się zwykłym pociągiem.

wysłane przez Pszczolek

Glemp napisał(a):

> Raczej nie będzie, kibice wybierają się zwykłym pociągiem.

Na pewno będzie to pociąg rejsowy.

wysłane przez qba111

Takie mam pytanie czysto techniczne. Czy maszynista (raczej z PKP IC, które nie jeżdżą po tym szlaku) dostał pilota na odcinek do Niebuszewa? Bo na zdjęciach (zarówno tym jak i drugim) wygląda jakby w kabinie była tylko jedna osoba, co nie musi jeszcze o niczym świadczyć, stąd moje pytanie zadane z czystej ciekawości ;) Jakie są procedury na taką okazję?

wysłane przez Cezar007 2

Jak nie zna szlaku i nie ma pilota - jazda 40 km/h. To krótki odcinek, szlakowa tam także mizerna, obstawiam, że mechanik jechał sam :)

Obecnie: Specjalista ds. zadowalania pasażerów w SPA Dąbie, właściciel dwóch sklepów spożywczych ;)
Dawniej: Specjalista ds. transportu Follow me! ;)

wysłane przez niebugoclaw

Cezar007 napisał(a):

> Jak nie zna szlaku i nie ma pilota - jazda 40 km/h. To krótki > odcinek, szlakowa tam także mizerna, obstawiam, że mechanik > jechał sam :)

Jechał sam, a rozkładowa od Wzgórza wynosiła 30 ;).

wysłane przez man1995 55

W sobotę 29 września do Szczecina na mecz pociągiem specjalnym wybierą się kibice Jageilloni Białystok. Być może znowu "spec" wjedzie na Pogodno, więc będziecie mogli pocykać fotki ;)

wysłane przez wojtazz 42

man1995 napisał(a):

> W sobotę 29 września do Szczecina na mecz pociągiem > specjalnym wybierą się kibice Jageilloni Białystok. Być > może znowu "spec" wjedzie na Pogodno, więc będziecie mogli > pocykać fotki ;)

Ta, tyle że będzie to skład 2 lub 3xEN57. Plan jest taki, że kibice wysiądą na Pogodnie (chyba, że zgłosi się poniżej 300 osób to będzie to Dąbie). Pociąg zjedzie na Niebuszewo, stamtąd na Wzgórze w celu obrządzenia i po meczu w sposób odwrotny wszystko się odbędzie :)

wysłane przez torwid  67

wojtazz napisał(a):

> Ta, tyle że będzie to skład 2 lub 3xEN57. (...)

Nawet jeśli, to nie narzekam. EN57 na Łęknie czy innym Niebuszewie, też już paaaaręęę lat nie widziałem. Z A były czasy, że jeździłem nim na zajęcia na uniwerku ;)

-- Przełożony ma ZAWSZE rację, niestety...

Przełożony ma ZAWSZE rację, niestety...

wysłane przez wojtazz 42

torwid napisał(a):

> wojtazz napisał(a):

>  > > Ta, tyle że będzie to skład 2 lub 3xEN57. (...) > 

O ile w ogóle będzie, bo kontakt między PR Białystok a Stowarzyszeniem "Dzieci Białegostoku" (tak, fajna nazwa organizatora :P) się urwał więc na razie nic nie wiadomo. Może będą jechać jakimś planowym pociągiem a może...

wysłane przez wojtazz 42

wojtazz napisał(a):

> O ile w ogóle będzie, bo kontakt między PR Białystok a > Stowarzyszeniem "Dzieci Białegostoku" (tak, fajna nazwa > organizatora :P) się urwał więc na razie nic nie wiadomo. Może > będą jechać jakimś planowym pociągiem a może...

No miał być, rozkład już był zrobiony na 2EN57 ale kibice właśnie przysłali rezygnację z uwagi na zbyt małe zainteresowanie... Jako ciekawostkę podam tylko, że wyjazd z Białegostoku miał być o 1:43 i dojazd na Pogodno na 12:55. Tak więc przed tym meczem "trzebieska" nie ożyje.

wysłane przez Pszczolek

Skoro o kibicach i pociągach tutaj ciekawy filmik z Poznania Woli, z przejazdem pociągu specjalnego ze Szczecina.

http://www.youtube.com/watch?v=EAkZ4vLtp-k&feature=player_embedded#!

wysłane przez Korczian

Pszczolek napisał(a):

> Skoro o kibicach i pociągach tutaj ciekawy filmik z Poznania > Woli, z przejazdem pociągu specjalnego ze Szczecina. >  > http://www.youtube.com/watch?v=EAkZ4vLtp-k&feature=player_embedded#!

Ojć, to było kiepsko przemyślane - mam na myśli wypuszczenie kibiców prosto na tor. W Dąbiu jednak mamy to lepiej wytrenowane, no i perony dłuższe... ;)

A sam skład - miód! Aż by się chciało, by na niektórych TLK jeździło tyle pudeł...

-- Zapamiętać: Jak PRy będą marudzić o braku taboru - odesłać ich na cmentarzysko SPC, Kołobrzeg czy Krzyż.

Vmax>=160 na D29-351!

wysłane przez manieQ1991 10

Korczian napisał(a):

> Ojć, to było kiepsko przemyślane - mam na myśli > wypuszczenie kibiców prosto na tor.

Kibice zostali wypuszczeniu od strony torów, ponieważ peron był tak zarośniety przez krzaki, że miał jakiej 0,5 m szerokości...

> A sam skład - miód! Aż by się chciało, by na niektórych > TLK jeździło tyle pudeł...

12 wagonów, a i tak stało się w ścisku :)

wysłane przez Korczian

manieQ1991 napisał(a):

  > Kibice zostali wypuszczeniu od strony torów, ponieważ peron > był tak zarośniety przez krzaki, że miał jakiej 0,5 m > szerokości...

Czy muszę to komentować?... Nie? Dzięki! ;)

> 12 wagonów, a i tak stało się w ścisku :)

A pamiętaj, że PIC jest w stanie upchać tyle ludzi do 5-6 pudeł... A przynajmniej parę razy odnosiłem takie wrażenie, gdy konduktor nie mógł przejść przez korytarze, a już na Dąbiu nie szło wsiąść... :]

-- Zapamiętać: Jak PRy będą marudzić o braku taboru - odesłać ich na cmentarzysko SPC, Kołobrzeg czy Krzyż.

Vmax>=160 na D29-351!