Forum

A może pociąg do Głazowa?

wysłane przez margor

Czy orientujecie się może, jaki byłby koszt organizacji przejazdu specjalnego do Głazowa? Konkretnie: -coś do jazdy, np SA103; -minimalna ilość uczestników; -cena biletu.

Byłaby to dobra okazja do zaliczenia pozostałości linii na Myślibórz (a właściwie na S3). :)

Co myślicie o tym?

wysłane przez (użytkownik usunięty)

Byłoby ciekawie. Tak a propos to w najbliższym czasie będzie możliwość "zaliczenia" drugiego odcinka tzn. Kostrzyn-Barnówko: http://www.drezyny.org.pl/imprezy/?p=108
Pt47 napisał(a):

> Byłoby ciekawie. Tak a propos to w najbliższym czasie będzie > możliwość "zaliczenia" drugiego odcinka tzn. > Kostrzyn-Barnówko: > http://www.drezyny.org.pl/imprezy/?p=108

Z tego co wiem pociąg został odwołany, niestety...

-- 7823, odjazd!

wysłane przez margor

lukaszenko napisał(a):

> Z tego co wiem pociąg został odwołany, niestety... http://smkjaworzyna.pl.tl/Rzepin-_-Barn%F3wko-_-Rzepin-.htm

Witam, z przykrością informuję, że planowany na dzień 01.12.12r przejazd pociągiem specjalnym na trasie Rzepin – Barnówko – Rzepin z przyczyn niezależnych od organizatora nie odbędzie się. Osoby, które dokonały przedpłat do dwóch dni dostaną zwrot wpłaconej składki. W przypadku wpłat na poczcie lub innych placówkach proszę o dosłanie nr konta bankowego, na które ma być zwrócona składka.

Pozdrawiam serdecznie Łukasz Romaniecki

wysłane przez sulzer

Moim zdaniem finał był oczywisty. Jakim cudem miałoby się zgłosić na ten przejazd kilkanaście osób, każda ze 100 zł w ręku za przejazd składem SU45 i dwoma Bonanzami? Mnie szczerze powiem zraziła wyłącznie cena. Takie przejazdy nie mają dobrej przyszłości ponieważ są za drogie.

-- Kolejowy licznik kilometrów 2012 : 9250km

www.zkmk.org

wysłane przez margor

sulzer napisał(a):

> Moim zdaniem finał był oczywisty. Jakim cudem miałoby się > zgłosić na ten przejazd kilkanaście osób, każda ze 100 > zł w ręku za przejazd składem SU45 i dwoma Bonanzami? Mnie > szczerze powiem zraziła wyłącznie cena. Takie przejazdy > nie mają dobrej przyszłości ponieważ są za drogie.

Cena jest jak najbardziej odpowiednia, jeśli chodzi o przejazdy hobbistyczne. Pociągi organizowane przez TurKol (choćby "Pirat") kosztują podobnie i mają przyzwoite obłożenie. Szkoda, ponieważ właśnie pociągi specjalne często stanowią jedyną możliwość zaliczenia trasy dla ludzi nie związanych zawodowo z koleją.