Forum

"Smerf" za chwilę minie budowany przystanek "Kołobrzeg...

zdjęcie
"Smerf" za chwilę minie budowany przystanek "Kołobrzeg Stadion"
zbyt mało ocen, aby obliczyć średnią
A skąd taka informacja dotycząca nazwy?
wojtazz napisał(a):

> A skąd taka informacja dotycząca nazwy?

Z lokalnych mediów

IZ Szczecin, ISE Koszalin.
arctodus1111 napisał(a):

> Z lokalnych mediów

Jestem sceptyczny co do takich sensacji :)

wysłane przez sulzer

Ja był bym za przywróceniem wcześniejszej nazwy, czyli Kołobrzeg Kostrzewno. W szczecinie p.o. Szczecin Pogodno również zlokalizowany jest tuż obok stadionu Pogoni, jednak mimo to nie zmianiano jego nazwy na "Szczecin Stadion", a teoretycznie można to zrobić, bo większośc wie, że na tym przystanku co jakiś czas witają "specjale" z kibicami drużyn grających u nas na wyjeździe, jednak moim zdaniem nazwa przystanku/stacji kolejowej, jeżeli takowa jest położona na danym obszarze administracyjnym miasta, powinna być połączona z nazwą danego obszaru miasta.

-- Kolejowy licznik kilometrów 2013 : 1629 km

www.zkmk.org

wysłane przez wojtazz 42

sulzer napisał(a):

> Ja był bym za przywróceniem wcześniejszej nazwy, czyli > Kołobrzeg Kostrzewno.

No i tak też będzie, nazwa przystanku jest wprowadzana do wszystkich systemów i na czas remontu na odcinku Kołobrzeg - Kołobrzeg Kostrzewno będzie funkcjonować komunikacja zastępcza. Niektóre pociągi skończą bieg w Trzebiatowie a niektóre w Kostrzewnie. Tak więc przewozy autobusami będą zarówno na odcinku Kołobrzeg - Kołobrzeg Kostrzewno oraz Kołobrzeg - Trzebiatów.

wysłane przez margor

wojtazz napisał(a):

> No i tak też będzie, nazwa przystanku jest wprowadzana do > wszystkich systemów

Pięknie. A jeszcze lepiej by było, gdyby peron pozostał na stałe (bym miał bliżej do domu hehe). :)