Forum

Kolejny kołobrzeski "wiązar" odpoczywa na "żeberku"

zdjęcie
Kolejny kołobrzeski "wiązar" odpoczywa na "żeberku"
zbyt mało ocen, aby obliczyć średnią
Czy ktoś posiada informacje na temat jakie numery posiadał ten pojazd wcześniej? I do jakiej firmy należy? Mam problem z rozszyfrowaniem tego.

Pozdrawiam.
torzo napisał(a):

> Czy ktoś posiada informacje na temat jakie numery posiadał > ten pojazd wcześniej? I do jakiej firmy należy? Mam problem > z rozszyfrowaniem tego.

To był pojazd przeznaczony na rynek przemysłowy i od początku ma ten numer. Wyprodukowany w 1976 roku, do 2010 należał do Huty Cynku w Miasteczku Śląskim, a teraz należy do NKN Usługi Kolejowe Projektowanie Budownictwo Transport w Szczecinie.
pioko17 napisał(a):

> To był pojazd przeznaczony na rynek przemysłowy i od > początku ma ten numer. > Wyprodukowany w 1976 roku, do 2010 należał do Huty Cynku w > Miasteczku Śląskim, a teraz należy do NKN Usługi > Kolejowe Projektowanie Budownictwo Transport w Szczecinie.

A na czym bazujesz te informacje, iż należy do NKN?

-- Pozdrawiam, TT.

Pozdrawiam.
torzo napisał(a):

> A na czym bazujesz te informacje, iż należy do NKN?

http://www.kolejowaklatka.org/ Najlepsze źródło w internecie
pioko17 napisał(a):

> torzo napisał(a):

> > A na czym bazujesz te informacje, iż należy do NKN? >  > http://www.kolejowaklatka.org/ > Najlepsze źródło w internecie

Stronę znam doskonale, jednakże czy te informacje są miarodajne? Np. jeśli chodzi o kwestię 384 czy nie są one sprzeczne ze stanem na dzień dzisiejszy?

-- Pozdrawiam, TT.

Pozdrawiam.
torzo napisał(a):

> Stronę znam doskonale, jednakże czy te informacje są miarodajne? > Np. jeśli chodzi o kwestię 384 czy nie są one sprzeczne ze stanem > na dzień dzisiejszy?

Do tej pory wszystkie informacje których tu szukałem okazywały się wiarygodne. Jest jeszcze jedna stronka w sieci z ilostanami, ale ta dopiero się rozwija i serii 401Da jeszcze nie ma.