Forum

Kolejna turbojednostka w Kołobrzegu

W czwartek w godzinach wieczornych do PRST Kołobrzeg ma przyjechać z ZNTK Mińsk Mazowiecki piąty EN57, zmodernizowany do standardu AL: 1230. W chwili obecnej swoje kilometry przed modernizacją wyjeździł niedawno 1148.

wysłane przez arctodus1111

Przepraszam, info o EN57AL nie sprawdziło się, proszę o usunięcie newsa.|

IZ Szczecin, ISE Koszalin.

wysłane przez Bodek

arctodus1111 napisał(a):

> Przepraszam, info o EN57AL nie sprawdziło się, proszę o > usunięcie newsa.|

Sprawdzi się już w najbliższy piątek :)

wysłane przez arctodus1111

Dziękuję za ponowne upublicznienie wiadomości, postaram się zrobić w piątek zdjęcie "nowej" jednostki.

IZ Szczecin, ISE Koszalin.
.

wysłane przez torzo

I nie prawdopodobnie, tylko obecnie w modernizacji znajduje się EN57-1083.

Pozdrawiam.

wysłane przez Bodek

torzo napisał(a):

> I nie prawdopodobnie, tylko obecnie w modernizacji znajduje > się EN57-1083.

Coś dużo masz tych pomyłek. W Mińsku jest w tej chwili EN57-1148. Natomiast 1083 kilka dni temu miała dzwona pod Piłą i teraz stoi w Kb oczekując wyceny szkód. Do Mińska pojedzie więc jako ostatnia. Jej powrót po modernie przewidziany jest na koniec czerwca br.

wysłane przez torzo

Bodek napisał(a):

> Coś dużo masz tych pomyłek. > W Mińsku jest w tej chwili EN57-1148. Natomiast 1083 kilka dni > temu miała dzwona pod Piłą i teraz stoi w Kb oczekując > wyceny szkód.

News został już dawno poprawiony na moją prośbę i zniknęła w nim całkowicie wzmianka o 1083, został jedynie ten nieusunięty komentarz. Mój błąd. Natomiast innych, nieprawdziwych informacji nie przypominam sobie abym tutaj umieszczał.

News o wypadku w Pile również sam uzupełniałem i podawałem między innymi jednostkę w nim występującą.

Miłego dnia życzę :).

-- Pozdrawiam, TT.

Pozdrawiam.