Forum

Pociąg osobowy w Pyrzycach

wysłane przez PawlukBoss21

Dzisiaj rano zaobserwowałem pociąg osobowych przewozów regionalnych z osobami w środku. Były to 2 piętrowe wagony koloru niebiesko żółtego ciągnięte przez lokomotywę tego samego koloru SM42. Wiadomo może co ten pociąg u mnie robił ?? Czyżby reaktywacja linii Pyrzyce - Stargard była realna ???
PawlukBoss21 napisał(a):

Był to pociąg specjalny "Polsatem wokół Szczecina" a wizyta w Pyrzycach była jednym z etapów całej trasy. Piętrusy ciągnęła SU42-506. Reaktywacja połączenia Stargard-Pyrzyce jest możliwa jednak koszty przywrócenia szlaku do osobowego ruchu planowego będą bardzo wysokie dlatego pewnie nie będzie to brane pod uwagę. Zaskoczonie na twarzach mieszkańców Pyrzyc widokiem pociągu osobowego bezcenne i jednocześnie miłe.

wysłane przez PawlukBoss21

Bosman1980 napisał(a):

> Był to pociąg specjalny "Polsatem wokół Szczecina" a wizyta > w Pyrzycach była jednym z etapów całej trasy. Piętrusy > ciągnęła SU42-506. > Reaktywacja połączenia Stargard-Pyrzyce jest możliwa jednak > koszty przywrócenia szlaku do osobowego ruchu planowego będą > bardzo wysokie dlatego pewnie nie będzie to brane pod uwagę. > Zaskoczonie na twarzach mieszkańców Pyrzyc widokiem pociągu > osobowego bezcenne i jednocześnie miłe.

Będzie gdzieś fotorelacja z wizyty pociągu w Pyrzycach ??

wysłane przez lukaszenko 11

Bosman1980 napisał(a):

> [ciachnięte]

Gdybyście się pofatygowali przewinąć stronę scrollem w dół, to byście znaleźli odpowiedź: http://kolej.mkm.szczecin.pl/news/1414086700,Polsatem-wokol-Szczecina Wątek do zamknięcia.