Forum

Pierwszy rozkładowy Flirt przyjechał do Szczecina z 10...

zdjęcie
Pierwszy rozkładowy Flirt przyjechał do Szczecina z 10-minutowym opóźnieniem
zbyt mało ocen, aby obliczyć średnią

wysłane przez PawlukBoss21

Ciekawe jaka frekwencja na tym kursie jest :)
PawlukBoss21 napisał(a):

> Ciekawe jaka frekwencja na tym kursie jest :)

Akurat na tym ze zdjęcia nie jechało zbyt dużo osób. Natomiast jadę obecnie powrotnym Broniewskim i frekwencja ok. 60 - 65%, wczoraj zapewne było więcej ludzi.
PawlukBoss21 napisał(a):

> Ciekawe jaka frekwencja na tym kursie jest :)

Wczoraj nim jechałem do Poznania i powiem, że około 75% frekwencji było. Rozmawiałem z konduktorem i narzekał, że jest bardzo ciasny i w dodatku dwie pary drzwi w środku wagonów nie działały.

-- "W życiu bo­wiem is­tnieją rzeczy, o które war­to wal­czyć do sa­mego końca." ~ Paulo Coelho

"W życiu bo­wiem is­tnieją rzeczy, o które war­to wal­czyć do sa­mego końca." ~ Paulo Coelho
rokl napisał(a):

> Wczoraj nim jechałem do Poznania i powiem, że około 75% > frekwencji było. > Rozmawiałem z konduktorem i narzekał, że jest bardzo ciasny > i w dodatku dwie pary drzwi w środku wagonów nie działały.

Przyznam, że faktycznie jest trochę ciasno. Nie polecam miejsc przy dużym stoliku. Problemy ze śmietniczkiem takie same jak w Impulsach (za bardzo wbija się w kolano), wieszaki na kurtki są tak kiepsko umiejscowione, że lepiej ubrania wrzucić na półkę z bagażami.

W moim odczuciu siedzenia dość wygodne, w pociągu w miarę cicho, ale najbardziej cieszy czas przejazdu do Poznania i cena biletu.
Na zdjęciu Broniewski z Kaliskiej...? W dzisiejszych "Sukiennicach" około 60-100 osób. No i 40 minut opóźnienia na starcie.

Sulcus tendinis musculi flexoris hallucis longi