Forum

Trakcja wprost o SKM Szczecin: Ten termin jest nierealny

- Przy obecnym podejściu zamawiającego do wykonawcy, inwestycja jest po prostu niemożliwa do zrealizowania - mówi w obszernym wywiadzie na temat SKM Szczecin, Arkadiusz Arciszewski wiceprezes Trakcji. Jak dodaje, nawet gdyby wszystkie wątpliwości zostały wyjaśnione, inwestycji nie da się zrealizować przed połową w 2024 roku.

wysłane przez Ronaldinho

Czy tylko ja mam takie wrażenie czy po takim artykule naprawdę możemy zapomnieć o SKM .
Ronaldinho napisał(a):
Czy tylko ja mam takie wrażenie czy po takim artykule naprawdę możemy zapomnieć o SKM .

Odnoszę wrażenie, że Trakcja to wygrała ten przetarg tylko żeby zrobić komuś na złość :)
1
A nie miało być tak, ze Trakcja miała być "pogoniona" a zamiast niej miał być wybrany wykonawca "zastępczy"?
1
wojtazz napisał(a):
A nie miało być tak, ze Trakcja miała być "pogoniona" a zamiast niej miał być wybrany wykonawca "zastępczy"?

Nie, wykonawca zastępczy miał się podjąć wyłącznie robót dodatkowych, których Trakcja nie chciała wykonać ze względu na to, że projekt tego nie przewidywał. Jak kojarzę, chodziło o dodatkowe wzmocnienie gruntu.