Forum

Kolejny prywatny przewoźnik zawitał do Szczecina

zdjęcie
zbyt mało ocen, aby obliczyć średnią

wysłane przez (użytkownik usunięty)

Zawitał i to nie po raz pierwszy a gościł już od dawna a ten akurat gagar to stoi unieruchomiony już chyba od tygodnia.
RT2 napisał(a):

> Zawitał i to nie po raz pierwszy a gościł już od dawna

A można jaśniej? Bo ja widuję mniej więcej od połowy grudnia. Wcześniej też były? :)

> ten akurat gagar to stoi unieruchomiony już chyba od > tygodnia.

Unieruchomiony bo czekał na powrót. Wczoraj po 11 wyjechał z SPC na Śląsk.
Re: Kolejny prywatny przewoźnik zawitał do Szczecina

> A można jaśniej? Bo ja widuję mniej więcej od połowy > grudnia. Wcześniej też były? :)

Z tego, co pamiętam to już w 2003 i 2004 lokomotywy tego przewoźnika można było kilkakrotnie zobaczyć na, Gumieńcach, kiedy to Rail Polska sprowadzał lokomotywy z Niemiec. W minione wakacje również pociąg, obsługiwany przez PMT Wróblin Głogowski – Police Chemia obsługiwany był przez lokomotywy Rail Polska w zestawianiu 2xM62.

> Unieruchomiony bo czekał na powrót. Wczoraj po 11 wyjechał z > SPC na Śląsk.

To coś długo, bo chyba stał tam od środy (7.02.2007) a loki Rail Polska widuje tutaj od wakacji tylko faktycznie od grudnia widać je prawie, co drugi dzień… nadmienię tylko, ale o tym chyba już powszechnie wiadomo, żę w tym miejscu też PCC Szczakowa odstawia swoje lokomotywy SM42-2xxx (nie pamiętam) i 401Da-xxx (też nie pamiętam) oraz loki (najczęściej Ludmiły, choć trafiają się też Gagary), które zatrudniane są przy pociągu kontenerowym Świnoujście – Brzeg Dolny
RT2 napisał(a):

> Z tego, co pamiętam to już w 2003 i 2004 lokomotywy tego > przewoźnika można było kilkakrotnie zobaczyć na, Gumieńcach, > kiedy to Rail Polska sprowadzał lokomotywy z Niemiec.

Tak pamiętam, ale chodziło mi bardziej o rejsowe pociagi towarowe.

> W minione wakacje również pociąg, obsługiwany przez PMT Wróblin > Głogowski – Police Chemia obsługiwany był przez lokomotywy > Rail Polska w zestawianiu 2xM62.

O proszę, to nowośc. Parę razy ustawiałem się na niego i niestety jechał tabor PMT. Pech... :(
Re: Kolejny prywatny przewoźnik zawitał do Szczecina

> O proszę, to nowośc. Parę razy ustawiałem się na niego i > niestety jechał tabor PMT. Pech... :(

To, o której kolega na niego polował?? Bo ten pociąg, o którym ja mówię to jechał do Polic tak koło 00 – 1 w nocy a wracał 4 – 5 sporadycznie zdarzało się, że wracał później w wakacje to jest i tak chyba parę dni tylko w roku żeby przed 5 można było zrobić udane zdjęcie. Obecnie ten pociąg można spotkać w soboty i niedziele jak wraca z Polic między 11 – 13 czasy podaje orientacyjne dla „Szczecin Niebuszewo „ i za ewentualne niepowodzenie na weekendowym polowaniu nie ponoszę odpowiedzialności, bo PMT jak każdy prywaciarz lubi jechać tak jak chce...
RT2 napisał(a):

> To, o której kolega na niego polował?? Bo ten pociąg, o którym ja > mówię to jechał do Polic tak koło 00 – 1 w nocy a wracał 4 – > 5 sporadycznie zdarzało się, że wracał później w wakacje to > jest i tak chyba parę dni tylko w roku żeby przed 5 można było > zrobić udane zdjęcie. Obecnie ten pociąg można spotkać w soboty > i niedziele jak wraca z Polic między 11 – 13 czasy podaje > orientacyjne dla „Szczecin Niebuszewo „

Polowałem właśnie przed 5:00 w czerwcu, i miedzy 5:00 a 6:00 w lipcu (ale to już jak wyjeżdżał z Dąbia). Wiem, że jego ustrzelic nie jest prosto no chyba że pod Kostrzynem. Ale jednak ani razu nie trafiłem na tabor Rail. ;)

> Obecnie ten pociąg można spotkać w soboty > i niedziele jak wraca z Polic między 11 – 13 czasy podaje > orientacyjne dla „Szczecin Niebuszewo „

Serdeczne dzięki, chyba już jutro spróbuję zapolowac. :) A czas orientacyjny trafiony idealnie bo ja tam mieszkam ;)
Post został wyedytowany przez autora.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.
RT2 napisał(a):

> Obecnie ten pociąg można spotkać w soboty > i niedziele jak wraca z Polic między 11 – 13 czasy podaje > orientacyjne dla Szczecin Niebuszewo

Dziś się poszczęściło. Do Polic PMT jechał o 10:30, natomiast do Wróblina o 14:55. :)

-- moderator@mkm.szczecin.pl
Post został wyedytowany przez autora.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.