Forum

Przetarg na wykonanie napraw rewizyjnych jednostek serii...

Na stronie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Zachodniopomorskiego pojawiło się ogłoszenie o rozpoczęciu procedury przetargowej - w trybie przetargu nieograniczonego, na wykonanie napraw rewizyjnych dziesięciu wagonów motorowych serii SA110.
A co będzie jeździć za SA110 na trasach Szczecin-Kołobrzeg i Szczecin-Szczecinek? Zdaje się, że rezerwy nie są duże.
Jacek napisał(a):

> A co będzie jeździć za SA110 na trasach > Szczecin-Kołobrzeg i Szczecin-Szczecinek? Zdaje się, że > rezerwy nie są duże.

SA110 :) Na rewizję nie pojadą przecież hurtem. Skoro dwa zestawy stoją w rezerwie, to tymczasowo rezerwa się uszczupli do jednego zestawu. I tak aż wszystkie przejdą NR.

-- 2: Dw. Niebuszewo - Pomorzany 3: Las Arkoński - Dworcowa
RJawdyk napisał(a):

> SA110 :) Na rewizję nie pojadą przecież hurtem. Skoro dwa > zestawy stoją w rezerwie, to tymczasowo rezerwa się uszczupli > do jednego zestawu. I tak aż wszystkie przejdą NR.

A już myślałem, że jakieś SU45+Bhp ściągną do Szczecina :) A tak na poważnie dzięki za uświadomienie. Myślałem, że mniej tych rezerw.

-- Pomyśl i zrób odwrotnie - prof. Kaliszuk :-)
Jacek napisał(a):

> A już myślałem, że jakieś SU45+Bhp ściągną do Szczecina > :) A tak na poważnie dzięki za uświadomienie. Myślałem, że > mniej tych rezerw.

ZPR nie ma Bip od około 3 lat :) Co do rezerw - fakt, też myslałem że są mniejsze.

-- "Proszę Państwa, mamy muchę w studiu! Może chce z nami pograć?" - (C) Paweł Orleański podczas teleturnieju "Lingo"

Intergalactic Proton Powered Electrical Tentacled Advertising Droids
Mareczek napisał(a):

> > A już myślałem, że jakieś SU45+Bhp ściągną do Szczecina > > :) A tak na poważnie dzięki za uświadomienie. Myślałem, że > > mniej tych rezerw. > > ZPR nie ma Bip od około 3 lat :) Co do rezerw - fakt, też > myslałem że są mniejsze.

Rozkład był tworzony z uwzględnieniem czekających SA110 napraw rewizyjnych. Stąd zresztą taka duża rezerwa taboru.