Forum

Nadjeżdża muzeum pod parą

Parowóz i sześć wagonów z wystawą pokazującą powojenne dzieje ziem zachodnich wjedzie 17 listopada na stację w Policach.

wysłane przez stoch

"Parowóz i sześć wagonów z wystawą pokazującą powojenne dzieje ziem zachodnich wjedzie 17 listopada na stację w Policach."

Jaki parowóz? Przechodząc dzisiaj obok dworca nie widziałem żadnego. Chyba, że jutro dojedzie... Za to wagony już stały.

wysłane przez marko 4

stoch napisał(a):

> Jaki parowóz? Przechodząc dzisiaj obok dworca nie > widziałem żadnego. Chyba, że jutro dojedzie... Za to > wagony już stały.

Pociąg przyjechał wczoraj, w godzinach wieczornych, ciągnięty przez SM42. Od wczoraj wisi o tym news. Parowozu nie było i raczej nie będzie.

-- "And I am not frightened of dying, any time will do,
I don't mind.
Why should I be frightened of dying? There's no reason for it,
you've gotta go sometime"

wysłane przez BatiX  14

A ja mam takie bardziej organizacyjne pytanie. Konkretnie to o wstępowe i o godziny otwarcia.

wysłane przez Pepe 235

BatiX napisał(a):

> A ja mam takie bardziej organizacyjne pytanie. Konkretnie to > o wstępowe i o godziny otwarcia.

Wstępowe darmowe. ;) Godziny otwarcia: do niedzieli 10-13, 14:30-19.

wysłane przez MaK

MAN751 napisał(a):

> Wstępowe darmowe. ;) Godziny otwarcia: do niedzieli 10-13, > 14:30-19.

To teraz jeszcze ja. :) Z niedzielą włącznie?

wysłane przez Wojtek 24

MAN751 napisał(a):

> Wstępowe darmowe.

W dzisiejszym wydaniu Kuriera Szczecińskiego jest napisane, że bilet kosztuje 1 zł.

wysłane przez Pepe 235

Wojtek napisał(a):

> W dzisiejszym wydaniu Kuriera Szczecińskiego jest napisane, że > bilet kosztuje 1 zł.

No to się wycwanili, bo w poniedziałek było darmowo. :> Wstęp z niedzielą włącznie.

wysłane przez Lukasy

Powiem tylko tyle: byłem, widziałem, fantastyczna sprawa. Polecam każdemu.

homepage: http://lukasy.kolej.org.pl/