Forum

Mikołajkowe prezenty

Dzień 6 grudnia większość z Nas co roku wspomina dość miło, niezależnie od wieku. To taki przedsmak zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Administratorzy Waszego Serwisu postanowili więc choć w niewielkim stopniu umilić niektórym z Was ten dzień. Czas na prezenty i nieodłącznie związane z nimi "rózgi".

wysłane przez luki1137

Ja też bym chciał dostać prezent. Byłbym wdzięczny, gdyby Administratorzy wyzerowali mi stan konta kartek. Do Administartorów: post był zdublowany, ponieważ internet nie z mojej winy się zaciął. Bardzo proszę o tylko tą jedną rzecz. luki1137

wysłane przez Moderator 0

luki1137 napisał(a):

> [ciach]

Na przyszłość takie wnioski proszę kierować do administracji na admin@mkm.szczecin.pl

moderator@mkm.szczecin.pl

wysłane przez stoch

Dziękuję serdecznie za prezent i obiecuję nadal pomagać jak najlepiej potrafię w ulepszaniu Komisu.

wysłane przez Mario  ?

No, no... Powiem szczerze, że mnie zaskoczyliście. :) Mam nadzieję, że mnie ktoś nauczy skorzystać z nowej funkcji. :) Dzięki.

wysłane przez Pepe 235

Ze względu na nockę szkolenie wszystkich chętnych odsunięte do jutra do godzin wieczornych. ;)

wysłane przez jas59  ?

Duuuuuże zaskoczenie z prezentu. Dzięki serdeczne.

cogito ergo sum
Post został wyedytowany przez autora.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.

wysłane przez Neo 42

Chciałbym podziękować całej Administracji KOMIS-u za awans. Będę się starać o kolejne awansy i większą aktywność na KOMIS-ie.

wysłane przez MarcinB

Ja też się przyłączam do podziękowań dla Mikołaja :-)

wysłane przez Luke_Police  163

Gratuluję wszystkim wyróżnionym i docenionym. Przyznam, że w ostatnim czasie brakuje mi czasu na aktywną działalność dla serwisu, choć jest tu trochę rzeczy do poprawienia godnych mojej uwagi. Miło mi poinformować, że w ostatnich tygodniach do ruchu liniowego we Wrocławiu wszedł siódmy już 205WrAs, wkrótce należy się spodziewać kolejnych trzech, co woła już o aktualizację hasła z mojej strony ;)

Pozdrawiam wszystkich i gratuluję :)

-- Szczecin, czy Wrocław - gdziekolwiek jestem, zawsze chętnie zajrzę na Komis :)

Technik serwisu :)

wysłane przez michalSPAK

Również dziękuję za niespodziewany awans :)

wysłane przez MaK

Dzięki wielkie za wyróżnienie. Co prawda, obecnie nie za bardzo mam czas na aktywność (zdjęcia oraz encyklopedia kolejowa), ponieważ pracuję na dwa etaty, ale jest już pare planów i pomysłów, które zaczne wdrażać w przyszłym tygodniu.

Gratuluje wyróżnionym i nagrodzonym :)

---

Z mapy samochodowej można się dowiedzieć wszystkiego, oprócz tego, jak ją złożyć.
Post został wyedytowany przez autora.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.

wysłane przez LLUZNIAK

MaK napisał(a):

> Dzięki wielkie za wyróżnienie.

Ja również dziękuję bardzo za nowe uprawnienia - mam nadzieje że dzięki nim ułatwiona zostanie moja (spowolniona ostatnio przez studia i sprawy prywatne) praca nad kolejnymi artykułami encyklopedycznymi (a na pewno nie będe musiał zawracać już głowy czarnym). Jeszcze raz dzięki piękne!!!