Forum

Dworzec Szczecin Główny w 2009 roku

Ponad tydzień temu obiecywaliśmy, że pokażemy przypuszczalny wygląd peronów Dworca Głównego w Szczecinie.

wysłane przez leks 17

Zawsze wklejacie artykuły OK, ale z URL to już na łatwiznę. Niepoprawny w dodatku odnośnik do gs24.pl i szukaj sobie człowieku. Nie żebym się czepiał, wiem, że można sobie poszukać samemu artykułu, ale jak się coś robi to powinno być porządnie. Zwłaszcza jak artykuł opisuje jakąś wizualizacje i dołączony jest do niego obrazek - a co mi z tego jak przeczytam treść, a i tak nie widzę obrazka. A jak już po kilku dniach klikne na URL, to cała strona jest przysypana nowymi artykułami i trzeba pół godziny szukać.

-- "Zielone torowisko" z automatycznym nawodnieniem na Piastów, miła przyszłość... :)

wysłane przez MarcinB

leks napisał(a):

[ciach]

Link do artykułu w Głosie Szczecińskim http://www.gs24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20081213/SZCZECIN/487877422
leks napisał(a):

> Zawsze wklejacie artykuły OK, ale z URL to już na > łatwiznę.

Na łatwiznę idą Ci co dodają do newsroomu, niestety. My mamy co robić, w życiu prywatnym tym bardziej, a niektórzy w ogóle nie podają źródła i badź tu mądry.

-- "Bułki macane należą do macanta" - (C) Społem na ul. Buczka, z wiadomych czasów...

Intergalactic Proton Powered Electrical Tentacled Advertising Droids

wysłane przez wojtazz 42

A to, że można wjechać pochylnią od strony Kolumba i potem przejechać na koniec peronu pierwszego aby przejść w poziomie szyn na każdy peron to oczywiście jest nieprawdą i najlepiej napisać, że tzreba po schodach skakać. No ludzie, kto to pisze... Może nie jest to jakieś super rozwiązanie na miarę XXI w. ale lepsze chyba takie niż żadne. Sam korzystam z tej możliwości jeśli mam rower załadowany bagażami i nie chce mi się go ciągać po schodach. Tak więc chyba warto trochę rzetelniej opisywać pewne sprawy a nie tylko pisać jaka to kolej jest zła... :/

-- Mają bessę, tzn. hossę, tzn. bessę, tzn. źle im idzie.
(C) by Jacek Gmoch-ME Portugalia 2004.