Forum

Szynobus wciąż niesprawny, autobusy zmieniły rozkład...

Wczoraj miano przywrócić połączenie kolejowe na trasie Stargard Szczeciński-Kalisz Pomorski. Niestety nie doszło do tego.

wysłane przez (użytkownik usunięty)

W taki sposób odgania się ludzi od kolei...2 miesiace KKA - sam widziałem jak psażerowie odchodzili z dworca bo nie wiedzieli o co chodzi...A potem wielkie zdziwienie , ze nikt nie jezdzi koleja...
kallies napisał(a):

> W taki sposób odgania się ludzi od kolei...2 miesiace KKA - > sam widziałem jak psażerowie odchodzili z dworca bo nie > wiedzieli o co chodzi...A potem wielkie zdziwienie , ze nikt > nie jezdzi koleja...

Tak, to tylko pokazuje, że szynobusy są potrzebne i to od zaraz. Nie ma na to niestety kasy ;/ To również pokazuje, jak PESA robi szynobusy...
marko napisał(a):

[ciach]

Można też powiedzieć, że szkoda, że nie można tego niczym zastąpić... Jakiś "kociołek" sprawny by się przydał.
MaK napisał(a):

> Jakiś "kociołek" sprawny by się przydał.

Tylko kto by zapłacił zapłacił za skład?. Bo na pewno nie urząd marszałkowski.
marko napisał(a):

> To również pokazuje, jak > PESA robi szynobusy...

Jak pisze Bodek, dwa stoją i czekają na NR.

Intergalactic Proton Powered Electrical Tentacled Advertising Droids
Mareczek napisał(a):

> > Jak pisze Bodek, dwa stoją i czekają na NR.

I niestety za chwilę dołączy do nich trzeci. Na 18 marca się nie skończy i na KKA do Kalisza niestety też nie :( Przykro mi to pisać, ale taka jest nasza rzeczywistość.
Bodek napisał(a):

> I niestety za chwilę dołączy do nich trzeci. > Na 18 marca się nie skończy i na KKA do Kalisza niestety też nie > :( > Przykro mi to pisać, ale taka jest nasza rzeczywistość.

Wyjechanie kilometrów to taka wielka niewiadoma? Nie dało rady tego inaczej rozegrać?

-- "Pociąg kursuje codziennie w piątki" - (C) by me :)

Intergalactic Proton Powered Electrical Tentacled Advertising Droids
Mareczek napisał(a):

> Wyjechanie kilometrów to taka wielka niewiadoma? Nie dało rady tego > inaczej rozegrać?

To nie jest kwestia wyjechania kilometrów, lecz zmiany polityki województwa, względem PR. Marszałek uważa, że za tego typu naprawy powinny zapłacić PKP-PR, a kolejarze mają na ten temat swoje zdanie, chyba nie muszę dodawać, że zdecydowanie odmienne. Więcej pisać nie mogę, bo i tak już chyba za dużo poszło.
Bodek napisał(a):

> Marszałek uważa, że za tego typu naprawy powinny zapłacić PKP-PR, > a kolejarze mają na ten temat swoje zdanie, chyba nie muszę dodawać, > że zdecydowanie odmienne.

Pięknie K, Pięknie. A Ty pasażerze męcz się...

-- "Pociąg kursuje codziennie w piątki" - (C) by me :)

Intergalactic Proton Powered Electrical Tentacled Advertising Droids

wysłane przez (użytkownik usunięty)

Bodek napisał(a):

> To nie jest kwestia wyjechania kilometrów, lecz zmiany polityki > województwa, względem PR. > Marszałek uważa, że za tego typu naprawy powinny zapłacić PKP-PR, > a kolejarze mają na ten temat swoje zdanie, chyba nie muszę dodawać, > że zdecydowanie odmienne. > Więcej pisać nie mogę, bo i tak już chyba za dużo poszło.

Przykre, że od kilku lat prowadzona walka o klienta na takiej linii jak Szczecin-Kołobrzeg, Sławno-Darłowo przez takie "odbijanie piłeczki" doprowadzi, że zacznie ubywać Klientów a za tym pójdą cięcia połączeń albo zwiększenie dopłaty do każdego kilometra.
Dno

wysłane przez (użytkownik usunięty)

> I niestety za chwilę dołączy do nich trzeci. > Na 18 marca się nie skończy i na KKA do Kalisza niestety > też nie :( > Przykro mi to pisać, ale taka jest nasza rzeczywistość.

To gratulacje!!! Po co w ogóle jest ta linia? Najlepiej zamknąć, puscić autobus i spokój, zwykłym ludziom i tak juz to wisi czym pojadą, przyzwyczaili się - albo szynobus przyjedzie albo nie, co to za róznica? A pks jednak jezdzi regularnie.

wysłane przez Mareczek 5

kallies napisał(a):

> > I niestety za chwilę dołączy do nich trzeci. > > Na 18 marca się nie skończy i na KKA do Kalisza niestety > > też nie :( > > Przykro mi to pisać, ale taka jest nasza rzeczywistość. > > To gratulacje!!! Po co w ogóle jest ta linia? Najlepiej > zamknąć, puscić autobus i spokój, zwykłym ludziom i tak > juz to wisi czym pojadą, przyzwyczaili się - albo szynobus > przyjedzie albo nie, co to za róznica? A pks jednak jezdzi > regularnie.

Zapraszamy do korzystania z opcji "odpowiedz na ten post".

-- "Pociąg kursuje codziennie w piątki" - (C) by me :)

Intergalactic Proton Powered Electrical Tentacled Advertising Droids