Forum

Pociągiem na uroczystości żałobne

W związku z uroczystościami żałobnymi w Warszawie i Krakowie w nadchodzący weekend w całym kraju planowane jest 15 zmian w rozkładzie jazdy pociągów na trasie do Warszawy. O zmianach w organizacji połączeń kolejowych w kierunku Warszawy i Krakowa w naszym mieście poinformował dziś dyrektor Zakładu Przewozów Regionalnych w Szczecinie Andrzej Chańko.

wysłane przez Bauer

No to małe podsumowanie: media trąbiły, że powrót w sobotę z Warszawy będzie bezpłatny. Sytuacja ma miejsce na dworcu Warszawa Centralna: 1) Wolę się upewnić, idę do informacji, tam dowiaduję się że nie ma żadnych darmowych powrotów 2) Pytam się jeszcze w kasie, tam natomiast dostaję informację że darmowy bilet dostaje od konduktora w pociągu i jednak jadę bezpłatnie 3) Wolontariusz na dworcu mówi mi, że powrót darmowy jest możliwy, pod warunkiem podbicia w kasie IC biletu na którym przyjechałem do Warszawy i okazania go w czasie kontroli w drodze powrotnej 4) Idę do kasy podbić bilet, a tam Pani mi mówi że to niemożliwe, że żadnych darmowych powrotów nie ma

I bądź tu mądry człowieku...

-- Niech żyje nacjonalizm! Chwała wielkiej Polsce!

wysłane przez mkokolus

Bauer napisał(a):

> No to małe podsumowanie: media trąbiły, że powrót w > sobotę z Warszawy będzie bezpłatny. Sytuacja ma miejsce na > dworcu Warszawa Centralna:

Tylko że media nie powiedziały, że te darmowe powroty dotyczą pociągów kategorii EIC, a tylko raz słyszałem w telewizji wypowiedź rzecznika PKP IC, apropo tych darmowych powrotów.

wysłane przez Bauer

mkokolus napisał(a):

> Tylko że media nie powiedziały, że te darmowe powroty > dotyczą pociągów kategorii EIC

Skoro mówili że konieczne będzie wykupienie miejscówki, JEŚLI taka występuje to brane pod uwagę były też pociągi bez miejscówek, czytaj TLK na przykład, tak z tego wynika.

-- Niech żyje nacjonalizm! Chwała wielkiej Polsce!
Post został wyedytowany przez autora.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.