Forum

Prezentujemy Wideotekę

Oto nasz drugi dzisiejszy prezent - nowy dział w naszym serwisie. Zapraszamy do dostępnej w obu wersjach serwisu Wideoteki. Będziemy w niej umieszczać filmy związane ze szczecińską komunikacją miejską oraz transportem kolejowym na terenie województwa zachodniopomorskiego.

wysłane przez lukaszenko 11

Przydałby się jeszcze Komis krajowy. Byłoby tam tak jak na komisie Szczecińskim, leczy byłby tam wybór poszczególnych miast. Polecam tu przydzielenie odpowiednich miast odpowiednim użytkownikom. Przykładowo ja mógłbym mieć Zieloną Górę, ktoś inny Warszawę a ktoś jeszcze inny Trójmiasto itp.

-- http://www.photoblog.pl/kolejowylukaszenko/profil - moje kolejowe fotki i nie tylko :Dhttp://www.youtube.com/user/jawor19961?feature=mhum - mój profil na YouTube
Post został wyedytowany przez autora.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.

wysłane przez MarcinB

lukaszenko napisał(a):

[ciach]

A jest sens takiej rozbudowy? Od informacji z danego miasta jest dział "Kraj", a od prezentacji taboru, historii, ciekawostek "Z wizyta w ..." . Dyskusję i komentarze poszczególnych informacji krajowych, można prowadzić na ogólnym forum. Wszystko jest, tylko trzeba z tego korzystać.

wysłane przez LLUZNIAK

Mr_Reaper napisał(a):

> Dyskusję i komentarze > poszczególnych informacji krajowych, można prowadzić na > ogólnym forum. Wszystko jest, tylko trzeba z tego korzystać.

No z komentarzami to tak nie do końca. Z niezrozumiałych dla mnie przyczyn system komentarzy w dalszym ciągu jest niedostępny przy informacjach z kraju, niestety... Swoją drogą pytanie do aminów - jak się zapatrujecie na wrzucanie na komis (czy to do działu "z kraju", czy gdzieś w nowe miejsce) newsów o nowinkach rynkowych z dziedziny KM (w tym także o co ważniejszych wydarzeniach dotyczących producentów związanych z KM)?

wysłane przez djdark 0

LLUZNIAK napisał(a):

> No z komentarzami to tak nie do końca. Z niezrozumiałych dla > mnie przyczyn system komentarzy w dalszym ciągu jest > niedostępny przy informacjach z kraju, niestety...

Testowo dostępny.

> Swoją drogą pytanie do aminów - jak się zapatrujecie na > wrzucanie na komis (czy to do działu "z kraju", czy gdzieś w > nowe miejsce) newsów o nowinkach rynkowych z dziedziny KM (w tym > także o co ważniejszych wydarzeniach dotyczących producentów > związanych z KM)?

Hymm do informacji z kraju do nowej podkategorii np "Nowinki techniczne"?

"Bo nie ma. NIE MA. N I E M A ! Zrozumiał? NIE MA! NIE MA! NIE MA! NIE MA! NIE MA! NIE MA! NIE MA!" (c) Mareczek

wysłane przez LLUZNIAK

djdark napisał(a):

> Testowo dostępny.

Super, thx!

> Hymm do informacji z kraju do nowej podkategorii np "Nowinki > techniczne"?

To mi się podoba... Co prawda obecnie nie posiadam chyba nic ciekawego, ale zdarzało się że miałem info, które w danym momencie nigdzie nie było jeszcze dostępne w PL, jak np o Lion's City LE, tylko nie było gdzie wrzucić ;)

wysłane przez lukien213

Czy to normalne, że próbując dodać film w części kolejowej, wyświetlają się pola do komunikacji miejskiej? Jest jakieś złe przekierowanie/wersja testowa?

wysłane przez djdark 0

lukien213 napisał(a):

> Czy to normalne, że próbując dodać film w części > kolejowej, wyświetlają się pola do komunikacji miejskiej? > Jest jakieś złe przekierowanie/wersja testowa?

W którym miejscu?

"Bo nie ma. NIE MA. N I E M A ! Zrozumiał? NIE MA! NIE MA! NIE MA! NIE MA! NIE MA! NIE MA! NIE MA!" (c) Mareczek

wysłane przez lukien213

djdark napisał(a):

> W którym miejscu?

Po wybraniu filmu, wklejeniu części linka i podpisaniu autora, wyświetla się okienko do wpisania daty i przystanku, poniżej jest miejsce do wpisania autobusu lub wagonu. To jest trzeci punkt.