Forum

Intercity zapomniało podczepić wagony dla 150 dzieci

Zarezerwowali dwa wagony, mieli jechać w dwóch przedziałach. 150 dzieciom i ich rodzicom PKP Intercity zafundowało emocjonujący początek ferii.

wysłane przez Korczian

Ja bym wrednie powiedział, że po prostu nie mieli czego podczepić... ;] Dobrze, że chociaż się znalazły. Dopiero byłby cyrk, jakby ich nie było...

Vmax>=160 na D29-351!

wysłane przez MarcinB

Zarezerwowali dwa wagony, mieli jechać w dwóch przedziałach. 150 dzieciom i ich rodzicom PKP Intercity zafundowało emocjonujący początek ferii.

Słuszną linię działania ma ta prestiżowa spółka. Przez całą Polskę jak śledzie... Doprawdy, niedługo TLK do Przemyśla na samej EP07 nie będzie wzbudzał zdziwienia.
MarcinB napisał(a):

> Słuszną linię działania ma ta prestiżowa spółka. Przez > całą Polskę jak śledzie... Doprawdy, niedługo TLK do > Przemyśla na samej EP07 nie będzie wzbudzał zdziwienia.

A znając życie, byłaby to najbardziej dobita "siódemka", bo po prostu miałaby ważną rewizję, w przeciwieństwie do reszty...

Vmax>=160 na D29-351!
MarcinB napisał(a):

> Słuszną linię działania ma ta prestiżowa spółka. Przez > całą Polskę jak śledzie... Doprawdy, niedługo TLK do > Przemyśla na samej EP07 nie będzie wzbudzał zdziwienia.

Na sobotni 83100 do Przemyśla PIC przygotował siedem wagonów, w tym 2,5 zarezerwowane. Pociąg już na starcie był pełny, z lekkim współczuciem obserwowałem tłumy pasażerów na następnych stacjach. Już nie wspominam o takim "szczególiku" jak jedna czynna kasa na Głównym. W końcu kto nie kupi biletu na dworcu, kupi w pociągu i zapłaci 7 złotych więcej. Czysty zysk.

-- Sulcus tendinis musculi flexoris hallucis longi

Sulcus tendinis musculi flexoris hallucis longi
MarcinB napisał(a):

> Doprawdy, niedługo TLK do > Przemyśla na samej EP07 nie będzie wzbudzał zdziwienia.

Przypomina mi to dość ciekawe prowincjonalne składy z lat 80 XX wieku:

parowóz serii Ty2/42 z doczepioną 1 (słownie: jedną) bonanzą! :)
margor napisał(a):

> parowóz serii Ty2/42 z doczepioną 1 (słownie: jedną) > bonanzą! :)

Daleko nie trzeba szukać: http://mareczek.szczecin.pl/ciekawostki/galeria/details.php?image_id=329

-- Intergalactic Proton Powered Electrical Tentacled Advertising Droids

Intergalactic Proton Powered Electrical Tentacled Advertising Droids