Forum

Pociągi będą mogły jechać nawet 120 kilometrów na...

Trwa modernizacja linii kolejowych w naszym województwie.
Dlaczego w tym wywiadzie padło tylko jedno zdanie o nadodrzance, czyżby szykował się tu "potężny" remont na odcinku kilku kilometrów jednego toru? Swoją drogą już było tyle projektów i zapowiedzi dotyczących poprawy stanu tej linii (modernizacja do 160 km/h, rewitalizacja do 120 km/h, a ostatnio mówi się o modernizacji do 120 km/h), że mówiąc w skrócie - "Czeski film"

Ciekawe kiedy ktoś objawi następną wersję remontu nadodrzanki? A może ktoś zaora po cichu tą linię, bo po co Szczecinowi taki chwast?

Parlamentarzyści i władze samorządowe związane z regionem lubuskim (ściślej z Zieloną Górą) są zaangażowani w bój o remont linii 273. Można o tym czytać w "Gazecie Lubuskiej" lub słuchać w "Radiu Zachód". Tam ta sprawa jest ważna, a w Zachodniopomorskiem są inne priorytety.
moryn napisał(a):

> Parlamentarzyści i władze samorządowe związane z regionem > lubuskim (ściślej z Zieloną Górą) są zaangażowani w > bój o remont linii 273. Można o tym czytać w "Gazecie > Lubuskiej" lub słuchać w "Radiu Zachód". Tam ta sprawa > jest ważna, a w Zachodniopomorskiem są inne priorytety.

W lubuskim się gada. A w zachodniopomorskim się robi.