Forum

Noworoczna sesja awansowa

W roku 2012 nadejdzie koniec świata. Póki co, administracja nie próżnuje i wraz z nowym rokiem ogłasza, w jakim składzie personalnym przyjdzie się Serwisowi zmierzyć z niechybną apokalipsą.

wysłane przez margor

Gratuluje Kolegom, a szczególnie ekipie z Kołobrzegu!

wysłane przez end 52

"W roku 2012 nadejdzie koniec świata."

A ja się założę, że the end w tym roku nie nadejdzie. :P

Na giełdzie większość nie ma racji; Na giełdzie drzewa nie rosną do nieba; Kupuj plotki, sprzedawaj fakty; Kupuj kiedy leje się krew

wysłane przez MarcinB

end napisał(a):

> A ja się założę, że the end w tym roku nie nadejdzie. :P

Sugerujesz, że w tym roku end nie dojdzie...? ;)

wysłane przez end 52

MarcinB napisał(a):

> Sugerujesz, że w tym roku end nie dojdzie...? ;)

Zależy jak na to patrzeć. :P Napisałem, że nie nadejdzie, a nie że nie dojdzie. :P

Na giełdzie większość nie ma racji; Na giełdzie drzewa nie rosną do nieba; Kupuj plotki, sprzedawaj fakty; Kupuj kiedy leje się krew

wysłane przez Korczian

Nie spodziewałem się, że awansuję do rangi redaktora, że to dzisiaj spotka mnie taki zaszczyt :)

Dziękuję za ten awans oraz gratuluję wszystkim kolegom z serwisu, którzy podskoczyli na kolejny poziom wtajemniczenia! ;)

-- Pierwsza kartka. (;

Vmax>=160 na D29-351!

wysłane przez paki

Korczian napisał(a):

> Nie spodziewałem się, że awansuję do rangi redaktora, że > to dzisiaj spotka mnie taki zaszczyt :)

Współpracownika redakcji :P A od żółtego do czerwonego droga już w miarę krótka ;)

-- Sulcus tendinis musculi flexoris hallucis longi

Sulcus tendinis musculi flexoris hallucis longi

wysłane przez Michal105N

Jako były "żółtek" gratuluje wszystkim awansowanym ;)

wysłane przez PiotrSzczecin

Dziękuje bardzo za to wspaniałe wyróżnienie, jakże niespodziewane.
.

wysłane przez torzo

Podziękowania kieruje zarówno do administracji, za docenienie mojej aktywności w serwisie, a także dziękuję wszystkim użytkownikom, bo bez Was ten serwis by po prostu nie istniał ;).

Pozdrawiam.

wysłane przez kajetansz 65

Gratuluję wszystkim awansowanym i proszę o zaangażowanie w Serwis o wiele większe od mojego. Jesteście na miejscu, obserwujecie i żyjecie dniem codziennym szczecińsko-polickiej komunikacji miejskiej jak i kolejowej.

Z powodu emigracji zawodowej, która trwa już od roku i natłoku innych obowiązków zrezygnowałem z funkcji admina. Obecnie mieszkam w Augsburgu. Kto nie wie, gdzie jest, to jest on w Bawarii. Praca i szwabsko-bawarskie dziewczyny zdominowały mój czas, co nie oznacza, że nie mam czasu na komunikację miejską lub kolejową. Dzięki możliwościom jakie oferują niemieckie kluby miłośnicze uczestniczę w przejazdach specjalnych, które są moją odskocznią od codzienności, w której widzę wiele ludzkiego cierpienia jak i radości spowodowanej uratowaniem życia i zdrowia.

Nie, żebym się chwalił, ale byłem pokazywany (nie jeden raz) w niemieckim programie "Eisenbahn Romantik", który jest najpopularniejszym programem telewizyjnym na świecie traktującym o kolei. W trakcie prywatnej rozmowy z gospodarzem dowiedziałem się, że po każdej publikacji kolejnego odcinka są miliony wejść, zarówno z Niemiec, jak i obu Ameryk i Nowej Zelandii. Będąc jeszcze w Szczecinie oglądając kolejne odcinki chciałem przejechać się chociaż raz na takiej imprezie kolejowej. Obecnie mam takie szanse, a z racji tego, że zawsze uczestniczę w wyprawach "pod parą" organizatorzy znają mnie z imienia.

Będąc w Szczecinie i uczestnicząc w dyskusjach nt. szczecińskiej komunikacji i poprawy jej stanu sam zauważyłem, że jestem na "torze odstawczym". Wiele rzeczy było dla mnie z kompletnie innej bajki, a z dnia na dzień, tygodnia na tydzień i miesiąca na miesiąc wszystko stawało się dla mnie coraz bardziej obce.

Dobrze będzie się spotkać z miłośnikami szczecińskimi. Trudno powiedzieć kiedy to nastąpi, ale na 100 % mogę powiedzieć, że będzie to miało miejsce na corocznej nocce tramwajowej, przed przyjazdem na którą nic mnie nie powstrzyma. Ani praca, ani jakakolwiek szwabsko-bawarsko dziewczyna.

Czy coś się zmieniło? W Szczecinie jak i Augsburgu mam blisko do pętli tramwaju linii 2. :-P No i dalej jestem taki sam jak zawsze, jak mnie każdy pamięta.

Sorry, za wywód osobisty, ale z Komisem jako administrator związany byłem przez prawie 4 lata bez 3 miesięcy.

Niniejszym jeszcze raz gratuluję i wszystkim życzę powodzenia.

Kajetan Szmuciński, Augsburg, 11.1.2012

P.S. Gdy administrator X umieszczał artykuł zajmowałem się dwoma szwabsko-bawarskimi ginekolożkami. :-P

P.S. 2: Nie byłbym sobą gdybym tego powyżej nie napisał. :-P :-P

P.S. 3: Jutro idę męczyć szwabsko-bawarską internistkę. :-P :-P :-P

-- Штирлиц

Штирлиц

wysłane przez paki

kajetansz napisał(a):

> Trudno powiedzieć kiedy to nastąpi, ale na 100 % mogę > powiedzieć, że będzie to miało miejsce na corocznej nocce > tramwajowej

Nocki bez Kajetana tracą urok i magię ;)   > Czy coś się zmieniło? W Szczecinie jak i Augsburgu mam > blisko do pętli tramwaju linii 2. :-P No i dalej jestem taki > sam jak zawsze, jak mnie każdy pamięta.

Tak, Ty nigdy nie dorośniesz :D  

-- Sulcus tendinis musculi flexoris hallucis longi

Sulcus tendinis musculi flexoris hallucis longi
OT

wysłane przez Kilofownikownia 13

Na ile znam Niemki to chyba powinienem ci współczuć:P No chyba, że masz tam też jakieś Polki w okolicy. Bo, że masz talent do odnajdywania ich w pociągu to wiem.

Nadaktywni donosiciele mogą mnie pocałować w niedopowiedzenie :)

wysłane przez Jasiek 36

Kilofownikownia napisał(a):

> Na ile znam Niemki to chyba powinienem ci współczuć:P No > chyba, że masz tam też jakieś Polki w okolicy. Bo, że masz > talent do odnajdywania ich w pociągu to wiem.

Ależ nie wybrzydzajmy Niemki też można znaleźć bardzo ładne i w ogóle ten tego. :P

wysłane przez djdark  0

Jasiek napisał(a):

> Ależ nie wybrzydzajmy Niemki też można znaleźć bardzo ładne > i w ogóle ten tego. :P

To są Polki...

"Bo nie ma. NIE MA. N I E M A ! Zrozumiał? NIE MA! NIE MA! NIE MA! NIE MA! NIE MA! NIE MA! NIE MA!" (c) Mareczek

wysłane przez Kilofownikownia 13

Jasiek napisał(a):

> Ależ nie wybrzydzajmy Niemki też można znaleźć bardzo ładne > i w ogóle ten tego. :P

No niby można. Tylko pytanie ile wcześniej trzeba wypić:D

Nadaktywni donosiciele mogą mnie pocałować w niedopowiedzenie :)

wysłane przez Lukasy

kajetansz napisał(a):

> P.S. Gdy administrator X umieszczał artykuł zajmowałem > się dwoma szwabsko-bawarskimi ginekolożkami. :-P >  > P.S. 2: Nie byłbym sobą gdybym tego powyżej nie napisał. > :-P :-P >  > P.S. 3: Jutro idę męczyć szwabsko-bawarską internistkę. > :-P :-P :-P

Ależ panu doktoru nie wypada takich tekstów wypisywać przed godziną 22! :P

-- homepage: http://lukasy.kolej.org.pl/

homepage: http://lukasy.kolej.org.pl/

wysłane przez sulzer

Dużym zaskoczeniem było zauważyć swój login przy boku żółtego kwadracika. Oczywiście będzie to dla mnie motywacja do jeszcze większych wkładów dla urozmaicania różnych struktur w dziedzinie kolejnictwa na tym forum. Będzie to dla mnie rodzaj pewnej praktyki, w celu nabycia doświadczenia w swojej pasji, którą mogę poszerzać na łamach tego i innych seriwsów hobbystycznych, za co serdecznie dziękuję osobom, które doceniły mój dotychczasowy wkład.

-- 78127 gotowy do odjazdu