Forum

Drugie życie EN57 w Zachodniopomorskiem

Siedem elektrycznych zespołów trakcyjnych, serii EN 57 zachodniopomorski samorząd województwa odkupi od Przewozów Regionalnych. Zespoły mają być przekazane do końca listopada. Samorząd województwa wyda na ten cel 7,5 mln. zł środków własnych.

wysłane przez arctodus1111

Wiadomo już, jakie to numery?

IZ Szczecin, ISE Koszalin.

wysłane przez Marcel

arctodus1111 napisał(a):

> Wiadomo już, jakie to numery?

Chyba za wcześnie na to. W pierwszej kolejności pod nóż doktorskiej modernizacji powinny pojechać 013 (niski plastik) i 653 (niskie siwe drewno bo inaczej tych siedzeń nazwać "niedasie") oraz wszystkie z siwymi twardymi siedzeniami.

wysłane przez arctodus1111

> Chyba za wcześnie na to. W pierwszej kolejności pod nóż > doktorskiej modernizacji powinny pojechać 013 (niski plastik) > i 653 (niskie siwe drewno bo inaczej tych siedzeń nazwać > "niedasie") oraz wszystkie z siwymi twardymi siedzeniami.

Raczej 653 nie powinno iść, bo w ubiegłym roku miała REV. Muszę się przejść na tory postojowe i zobaczyć co stoi, bo parę sztuk zostało odstawionych, choć do rewizji trochę czasu mają

IZ Szczecin, ISE Koszalin.

wysłane przez Marcel

arctodus1111 napisał(a):

> > Chyba za wcześnie na to. W pierwszej kolejności pod nóż > > doktorskiej modernizacji powinny pojechać 013 (niski plastik) > > i 653 (niskie siwe drewno bo inaczej tych siedzeń nazwać > > "niedasie") oraz wszystkie z siwymi twardymi siedzeniami. >  > Raczej 653 nie powinno iść, bo w ubiegłym roku miała REV.

Nieważne. Siedząc na "tym czymś" i ścierając się o tył głowy współpasażera, nie da się wytrzymać dłużej niż 30 minut w tym pojeździe. Zagraża zdrowiu i życiu :)