Forum

Więcej połączeń

Nowy rozkład jazdy w kolejowych przewozach regionalnych będzie obowiązywał od 9 bm. do 14 grudnia 2013 r. W porównaniu ze starym, nieco ubędzie pociągów w dni wolne. Nowością będą m.in. pociągi ze Szczecina do Kalisza Pomorskiego i z Kalisza do Wałcza, ze Szczecina na lotnisko w Goleniowie (od czerwca) czy weekendowe kursy na linii Poznań - Koszalin.

wysłane przez wojtazz 42

Prosiłbym o poprawienie treści artykułu - poprawny link do przeglądania rozkładów jazdy to http://rozklad.plk-sa.pl/ , z www nie wchodzi :) W wersji papierowej Kuriera jutro ma się ukazać już poprawna wersja.

wysłane przez torwid 64

wojtazz napisał(a):

> Prosiłbym o poprawienie treści artykułu - poprawny link do > przeglądania rozkładów jazdy to http://rozklad.plk-sa.pl/ > , z www nie wchodzi :) W wersji papierowej Kuriera jutro ma > się ukazać już poprawna wersja.

Chyba już poprawiona. Za to jeśli uzupełniamy, to nie rozumiem znaku zapytania w miejscu, gdzie jest zazwyczaj nazwisko lub akronim autora. Tu powinno być (ek). Być może w pierwotnej wersji tego nie było, ale obecnie jest.

-- Przełożony ma ZAWSZE rację, niestety...

Przełożony ma ZAWSZE rację, niestety...

wysłane przez wojtazz 42

torwid napisał(a):

>  > Chyba już poprawiona. Za to jeśli uzupełniamy, to nie > rozumiem znaku zapytania w miejscu, gdzie jest zazwyczaj > nazwisko lub akronim autora. Tu powinno być (ek). Być może w > pierwotnej wersji tego nie było, ale obecnie jest.

Niestety w biurze do strony Kuriera nie mamy dostępu a tekst kopiowałem z pmk, tam nie było podanego autora. Zostawiłem pole puste - myślałem, że dodający admin uzupełni no ale się przeliczyłem...

wysłane przez MQ 0

wojtazz napisał(a):

> Zostawiłem > pole puste - myślałem, że dodający admin uzupełni no ale > się przeliczyłem...

Dodający admin też nie miał dostępu do strony Kuriera :-D

wysłane przez wojtazz 42

Drobna nieścisłość w artykule - nowy pociąg nie będzie z Kalisza do Wałcza, tylko z Kalisza do Piły

wysłane przez Bodek

Myślę że niusem wartym nagłośnienia jest też fakt, iż od 9 grudnia pociąg nr 88731 Kołobrzeg - Szczecin Gł. (weekendowy, a w wakacje codzienny) jako pierwszy w historii całą trasę pokona w czasie poniżej 2 godzin (dokładnie 1h59'). Oczywiście to pociąg lekko przyspieszony. Pozostałe pojadą około 2h15'.
Post został wyedytowany przez autora.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.

wysłane przez Pszczolek

Nie do końca jest tak jak mówi Pan Chańko, że nie ruszono połączeń w dni robocze. Przykładowo Kamień Pomorski ilościowo zyskał dodatkowe połączenie ze Szczecina, ale problem w tym, że teraz ostatnie jest o godz. 15.27, więc osoby, które teraz pracują chociażby w Dąbiu nie mają szans z niego skorzystać.

Miejmy nadzieje, że uda się od lutego uruchomić zapowiadane połączenie o 16.40.