Forum

Uzupełnianie tłucznia

Dzisiaj od godziny około 10:00 na linii kolejowej 402 (odcinek Mścice - Tymień) prowadzone były roboty mające na celu uzupełnienie braków w tłuczniu. Skład 211 oraz około 15 wagonów typu Facc podążał z Koszalina w stronę Kołobrzegu. W Tymieniu, na okres znajdowania się składu w okolicach przejazdu z DK11, wyłączona została sygnalizacja przejazdowa.

wysłane przez MaK

Z całym szacunkiem, ale zaczynam patrzeć na tego typu informacje z pogardą. Nie wiem, ale do "o jejku mojej ławki" czy jest to tak bardzo istotna dla tego serwisu informacja, że powinna się pojawić? O WOW! Tamara ciągnęła wagony, i wydłużonym czasem wysypywała tłuczeń!

Nie no. Bez przesady. Żeby nie było. Nie jestem jakimś hejterem "kołobrzesko-koszalińskich" wieści. Ale od jakiegoś czasu serwis jest zasypywany albo: - zdjęciami tego samego motywu - szopa w Kołobrzegu. W ciągu jednego dnia, potrafi się pojawić jedno zdjęcie, od kilku użytkowników, z tego samego motywu tylko przesunięte o metr w lewo lub prawo.

- albo informacjami, bez których nie dam rady przetrwać następnego dnia, że gdzieś tam pod Kołobrzegiem sie wymienia podrojezdnice, lub tłuczeń wysypuje na przejeździe.

Osobisty apel do ekipy z Kołobrzegu. Weźcie Państwo sortujcie te jakże ważne informacje i nie wrzucajcie zdjęcia pod każdą pierdołą w Kołobrzegu. Już wystarczająco dobrych osobistości opuściło serwis przez tego typu parczaczkę.

wysłane przez lukien213

MaK napisał(a):

> Z całym szacunkiem, ale zaczynam patrzeć na tego typu > informacje z pogardą. > Nie wiem, ale do "o jejku mojej ławki" czy jest to tak > bardzo istotna dla tego serwisu informacja, że powinna się > pojawić?

Ja stanę w obronie kolegów z Kołobrzegu. W końcu jest to serwis hobbystyczny i wg mnie właśnie takie informacje mają rację bytu jako te "w skrócie". Defekty, problemy, powroty z rewizji. Odkąd pamiętam o tym się tu pisało.

Co do tej konkretnej wiadomości, to warto też zaznaczyć, że skład towarowy na tej linii to bardzo duża rzadkość, stąd wydaje się to warte odnotowania.

A jeśli główna administracja to zatwierdza, to znaczy, że wszystko jest ok. Takie jest moje zdanie. Zobaczymy czy "szefowie" coś skomentują :)

wysłane przez margor

MaK napisał(a):

Kolego, nie wszyscy jesteśmy zawodowymi kolejarzami, 'Komis' z założenia jest serwisem hobbistycznym. Nie każda informacja ma rangę jazd testowych 'Pendolino' na torze żmigrodzkim, ale stanowi odzwierciedlenie osobistych pasji/zainteresowań do szeroko pojętego transportu szynowego. Nie wszyscy jesteśmy też zawodowymi fotografami, nie każdy ma lustrzankę za 10 tys zł. A często fotki dokumentalne wnoszą więcej niż piękne "pozowane" motywy.
Re.

wysłane przez torzo

Dlaczego nie wrzucać informacji, skoro strona przede wszystkim na tym się opiera? Nie każdy "news" będzie czymś oszałamiającym i zwalającym z nóg, ale jeśli podany jest w dobrej formie (i zaakceptowany przez administrację!) to jest warty umieszczenia. Przypomnę, to serwis hobbystyczny i bynajmniej ja, oczekuje własnie takich informacji, że abstrahując już.. w Podborsku była awaria rozjazdu.

Prawdę mówiąc czytając taki wpis, odechciewa się robić to co robię. A nie chwalę się nigdzie i nie oczekuje oklasków za uzupełnianie księgi taborowej, nad którą siedzę bardzo często po nocach, uzupełniając żmudnie każdą tabelkę i rubrykę.. Ale mimo wszystko sprawia mi to przyjemność.

Będąc w ciągłym kontakcie z jednym z administratorów (za co w tym miejscu dziękuję, za bardzo miły i dobry kontakt) uzupełniliśmy bardzo sporo, dodaliśmy nowe zakłady, które wypełniliśmy taborem, a w przygotowaniu jest baza wąskotorowa.. I wiele wiele innych.

Szkoda, szkoda, że starania ludzi są tak odbierane.

Proszę także o pokazanie tej samej fotografii z przesuniętym kadrem o metr lub dwa od kilku użytkowników. Jeśli będzie to jedno z moich zdjęć to obiecuje, że je usunę..

-- Pozdrawiam, TT.

Pozdrawiam.
Post został wyedytowany przez autora.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.

wysłane przez margor

torzo napisał(a):

> a w przygotowaniu jest baza wąskotorowa

Dokładnie ;)