Forum

Uzupełnianie tłucznia

Dzisiaj od godziny około 10:00 na linii kolejowej 402 (odcinek Mścice - Tymień) prowadzone były roboty mające na celu uzupełnienie braków w tłuczniu. Skład 211 oraz około 15 wagonów typu Facc podążał z Koszalina w stronę Kołobrzegu. W Tymieniu, na okres znajdowania się składu w okolicach przejazdu z DK11, wyłączona została sygnalizacja przejazdowa.

wysłane przez lukien213

MaK napisał(a):

> Z całym szacunkiem, ale zaczynam patrzeć na tego typu > informacje z pogardą. > Nie wiem, ale do "o jejku mojej ławki" czy jest to tak > bardzo istotna dla tego serwisu informacja, że powinna się > pojawić?

Ja stanę w obronie kolegów z Kołobrzegu. W końcu jest to serwis hobbystyczny i wg mnie właśnie takie informacje mają rację bytu jako te "w skrócie". Defekty, problemy, powroty z rewizji. Odkąd pamiętam o tym się tu pisało.

Co do tej konkretnej wiadomości, to warto też zaznaczyć, że skład towarowy na tej linii to bardzo duża rzadkość, stąd wydaje się to warte odnotowania.

A jeśli główna administracja to zatwierdza, to znaczy, że wszystko jest ok. Takie jest moje zdanie. Zobaczymy czy "szefowie" coś skomentują :)
Uzupełnianie tłucznia · 10 lat temu · MaK
Re: Uzupełnianie tłucznia · 10 lat temu · lukien213
Re: Uzupełnianie tłucznia · 10 lat temu · margor
Re. · 10 lat temu · torzo
Re: Re. · 10 lat temu · margor