Forum

Nowa perspektywa unijna - nowe inwestycje SOM

Budowa Szczecińskiej Kolei Metropolitalnej, przebudowa infrastruktury transportu publicznego i zakupu taboru autobusowego a także termomodernizacja budynków użyteczności publicznej i w sektorze mieszkaniowym na terenie Szczecińskiego Obszaru Metropolitalnego to niektóre z inwestycji, które znalazły się na liście projektów, zgłaszanych do realizacji w perspektywie 2014-2020 przez Stowarzyszenie SOM.

wysłane przez Zygzak7

Dlaczego do programu nie wpisano nowych linii tramwajowych: ul. Mieszka I, ulice Arkońska-Spacerowa, ul. 26 Kwietnia, dojazd do hali sportowej. Kiedy jak nie teraz? Dziwi mnie również brak pomysłu na ul. Narutowicza. Przy przebudowie ul. Potulickiej oraz remoncie torowiska na Al. Piastów aż prosiło się wybudować rozjazdy w ul. Narutowicza. Za niewielkie dodatkowe pieniądze przy jednym pozwoleniu na budowę można by stworzyć szybkie polaczenie Pomorzan z Bramą Portową. Przy budowie obu skrętach z ul. Narutowicza w Aleję Piastów powstałoby idealne polaczenie rezerwowe, możliwość stworzenia linii okólnej.
Zygzak7 napisał(a):

> Dlaczego do programu nie wpisano nowych linii tramwajowych: > ul. Mieszka I, ulice Arkońska-Spacerowa, ul. 26 Kwietnia, > dojazd do hali sportowej. Kiedy jak nie teraz?

Cytuję artykuł: "Na liście projektów, które są planowane do realizacji w perspektywie 2014-2020 znajdują się: ... * Budowa i przebudowa torowisk w Szczecinie oraz zakup taboru tramwajowego"

-- Czy mógłby pan zabrać nogi z siedzenia, czy też chce pan abyśmy znowu kupili starocie z Niemiec? :D