Forum

Preludium do SKM [prima aprilis]

Począwszy od 7 kwietnia na linii 406 zostaną uruchomione dwa tymczasowe połączenia regionalne dedykowane dla pracowników dojeżdżających do pracy na budowę fabryki polimerów w Policach.

wysłane przez Czarny87

Śmichy chihy a za chwilę się może okazać, że temat upadnie i pozostaną centra przesiadkowe i pętle bez pociągów...
1
Czarny87 napisał(a):
Śmichy chihy a za chwilę się może okazać, że temat upadnie i pozostaną centra przesiadkowe i pętle bez pociągów...

Jest to możliwe z pewnym prawdopodobieństwem. Mam tylko nadzieję, że w razie rezygnacji z inwestycji ktoś posprząta te góry kruszywa piętrzące się wzdłuż torów.
Tramwajarz napisał(a):
Jest to możliwe z pewnym prawdopodobieństwem. Mam tylko nadzieję, że w razie rezygnacji z inwestycji ktoś posprząta te góry kruszywa piętrzące się wzdłuż torów.

A po co? Deszcz, wiatr i erozja zrobią swoje....Za kilka lat zarosną dodatkowo chwastami itp i będzie małpi gaj dla okolicznych wyrostków....A na poważnie to też mam taką nadzieję jak Ty.

Possibly I have seen too much, Hangar 18, I know too much...
2

wysłane przez fan004 86

ricardo78 napisał(a):

Nie martwcie się... kruszywo kosztuje i nikt go na pewno nie zostawi jeśli można je wykorzystać gdzie indziej ;).

#TramwajemPoŚwiecie

wysłane przez Czarny87

ricardo78 napisał(a):
A po co? Deszcz, wiatr i erozja zrobią swoje....Za kilka lat zarosną dodatkowo chwastami itp i będzie małpi gaj dla okolicznych wyrostków....A na poważnie to też mam taką nadzieję jak Ty.

Prędzej okoliczna ludność zagospodaruje na własny użytek. Na działki, podjazdy i inne ścieżki w ogródkach jak znalazł...
1

wysłane przez Czarny87

Odgrzeje kotleta ale w Mścięcinie leżą już podkłady z zamontowanymi szynami... Marne to pocieszenie ale coś ruszyło w temacie.