Forum

Przeprosiny

Przeprosiny

wysłane przez marko 4

Kilka dni temu w jednym z tematów dotyczących powrotu pociągów pasażerskich na linię trzebieską bardzo ostro skrytykowałem pracę na kolei użytkownika MaTe (Mateusz Żmuda). Po rozmowie z jedną z osób (nazwiska nie wymienię - ale nie związaną z tym forum i pracą na kolei w rejonie Szczecina) postanowiłem publicznie: 1) Przeprosić użytkownika MaTe za swoje chamskie zachowanie wobec jego osoby i krytykę jego pracy. Było to związane z postem, w którym zamieścił on krytykę wiedzy kolejowej posiadanej przez jednego z użytkowników forum KOMIS i pracownika PKP PLK jednocześnie. Ja również będę pracował na stanowisku jakie zajmowuje obecnie ten użytownik więc mnie też uraziła ta krytyka w stosunku do tej osoby. Jednak to nie usprawiedliwia mojego zachowania w stosunku do użytkownika MaTe. 2) Uświdomiłem sobie, że nie ważne jest, kto jaką szkołę skończył i jaką wiedzę na temat pracy swojej oraz innych osób posiada. Ważne jest to, że wykonuje swoją pracę dobrze i działa na korzyść swojej firmy. Najważniejszym jednak jest aby nie mieszać się do pracy innych osób tylko patrzeć jak wykonuje się swoją. 3) Postanowiłem również przeprosić użytkownika Kriz8 za wyrażenie: "Wydawało mi się, że Phobos i inni stworzyli to forum z myślą o dodawaniu informacji i m.in. o "dowiadywaniu się". [...] Widzę jednak, że dalej można spotkać tu osobników, którzy nie specjalnie rozumieją, jakie są idee tego forum." Jesteś dłużej na tym forum ode mnie i na pewno wiesz jak się tutaj zachowywać i jakie są cele oraz idee tego forum.

Za swoje naganne zachowanie jeszcze raz przepraszam i obiecuję, że więcej nie będzie miała tego typu sytuacja z mojej strony miejsca. Proszę wymienionych użytkowników o wybaczenie (o ile to możliwe), a administratorów o nie usuwanie mojego posta.
Re: Przeprosiny

wysłane przez MaTe

marko napisał(a):

> Było to związane z > postem, w którym zamieścił on krytykę wiedzy kolejowej > posiadanej przez jednego z użytkowników forum KOMIS i > pracownika PKP PLK jednocześnie.

Mam tylko prośbę - w którym poście podjąłem jaką kolwiek krytyke wiedzy kolejowej kolegi MaK_86 ? Bo o ile pamiętam krytykowałem tylko podawane przez niego informacje na temat wznowienia ruchu,które nie miały nic wspólnego z prawdą alee wiedzy kolejowej w żadnym miejscu mu nie ujmowałem.

pozdrawiam MaTe

wysłane przez marko 4

MaTe napisał(a):

> Mam tylko prośbę - w którym poście podjąłem jaką kolwiek > krytyke wiedzy kolejowej kolegi MaK_86 ? Bo o ile pamiętam > krytykowałem tylko podawane przez niego informacje na temat > wznowienia ruchu,które nie miały nic wspólnego z prawdą > alee wiedzy kolejowej w żadnym miejscu mu nie ujmowałem.

Tak zgadza się, źle to ująłem... przepraszam raz jeszcze... :)

wysłane przez MaK

MaTe napisał(a):

> Mam tylko prośbę - w którym poście podjąłem jaką kolwiek > krytyke wiedzy kolejowej kolegi MaK_86 ? Bo o ile pamiętam > krytykowałem tylko podawane przez niego informacje na temat > wznowienia ruchu,które nie miały nic wspólnego z prawdą > alee wiedzy kolejowej w żadnym miejscu mu nie ujmowałem.

To bylo tak: napisałem, co usłyszałem od kogoś wyższego szczeblem (nazwisko do wiadomości własnej) o tym, że w nowym (aktualnym) rozkładzie istenią przewidziane luki dla pasażerskich do Polic. MaTe w delikatny sposób mnie uświadomił, że nie jest to prawdą i wyprowadził z błędu. No i ok. Lecz użytkownik Kriz8 (i chyba ktoś jeszcze), szybko to podłapał. Tutaj następuje cytat jego wypowiedzi:

> Mało wyraźnie napisałem? MaTe już Ci coś napisał na temat > Twoich źródeł wiedzy, więc nie wiem czy coś da to że się > "dowiesz".

i na podstawie tego właśnie postu przedstawił mnie na forum jako osobe nie kompetentną i bez żadnej wiedzy na temat mojego zawodu. Jako osobe który należy ignowować. Przykre.

Jeżeli tak jest, w jaki sposób zdałem (za pierwszym razem) egzamin dyrekcyjny, oraz autoryzacyjny na stanowisko Dyzurnego Ruchu? Widocznie Pan Zdzisław K., naczelnik d/s automatyki oraz pozostali członkowie komisji musieli popełnić karygodny błąd dopuszczając do pracy osobę nie kompetentną...

No cóż... zdarza się :)

-- like a chain saw.......
Post został wyedytowany przez autora.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.

wysłane przez Kriz8 35

MaK_86 napisał(a):

> MaTe napisał(a):

> > > Mam tylko prośbę - w którym poście podjąłem jaką kolwiek > > krytyke wiedzy kolejowej kolegi MaK_86 ? Bo o ile pamiętam > > krytykowałem tylko podawane przez niego informacje na temat > > wznowienia ruchu,które nie miały nic wspólnego z prawdą > > alee wiedzy kolejowej w żadnym miejscu mu nie ujmowałem.

> Lecz użytkownik Kriz8 (i chyba ktoś jeszcze), szybko to > podłapał. Tutaj następuje cytat jego wypowiedzi: > > > Mało wyraźnie napisałem? MaTe już Ci coś napisał na temat > > Twoich źródeł wiedzy, więc nie wiem czy coś da to że się > > "dowiesz". > > i na podstawie tego właśnie postu przedstawił mnie > na forum jako osobe nie kompetentną i bez żadnej wiedzy na > temat mojego zawodu. Jako osobe który należy ignowować. > Przykre.

Ani w mojej wypowiedzi, ani w tym co napisał MaTe nie ma słowa o Twoich kompetencjach, ani o ich podważaniu. Mowa jest jedynie o Twojej wiarygodności, która narazie nie osiągnęła wysokiego poziomu. MaTe wyprowadził Cię z błędu, ok. Ja sprostowałem Twoje info na temat Polic. Obruszyło mnie (może na wyrost), że jeszcze musisz się "dowiedzieć", mimo tego że podałem sprawdzoną informację. Z tego też powodu przytoczyłem wypowiedź kolegi MaTe, dotyczącą źródeł Twoich rewelacji. Akurat on to wypowiedział, a mógł to być dosłownie każdy z użytkowników i wtedy bym tego "każdego innego" zacytował. Proszę więc nie łączyć MaTe z moją sprawą.

> Jeżeli tak jest, w jaki sposób zdałem (za pierwszym razem) > egzamin dyrekcyjny, oraz autoryzacyjny na stanowisko Dyzurnego > Ruchu? > Widocznie Pan Zdzisław K., naczelnik d/s automatyki oraz > pozostali członkowie komisji musieli popełnić karygodny błąd > dopuszczając do pracy osobę nie kompetentną...

Jak już wspomniałem nie mam zastrzeżeń co do Twoich kompetencji, wykorzystuj je należycie w swojej pracy.

-- Dlaczego co druga względnie nowa osoba na naszym forum jest domorosłym specem od transportu, który na siłę stara się przeprojektować sieć komunikacyjną? (C) Phobos

Pokemony atakują...

wysłane przez MaK

Kriz8 napisał(a):

[ciach]

Uważam, że sprawa ta nabrała zbyt dużego poruszenia i powstała z kiku nieporozumień które mają prawo wystąpić. Przecież każdy ma prawo popełniać błędy. A poto właśnie jest to forum.

Najlepszym rozwiązaniem będzie uważam zapomnienie o całej tej sytuacji.

Jeżeli, ja w poprzednich swoich postach także uraziłem któregoś z użytkowników, przepraszam również.

A wiedza, jak wiedza. Każdy ma ją różną i wykorzystuje ją na różnych płaszczyznach.

Pozdrawiam MaK_86

-- like a chain saw.......