Forum

Przeprosiny

Przeprosiny

wysłane przez marko 4

Kilka dni temu w jednym z tematów dotyczących powrotu pociągów pasażerskich na linię trzebieską bardzo ostro skrytykowałem pracę na kolei użytkownika MaTe (Mateusz Żmuda). Po rozmowie z jedną z osób (nazwiska nie wymienię - ale nie związaną z tym forum i pracą na kolei w rejonie Szczecina) postanowiłem publicznie: 1) Przeprosić użytkownika MaTe za swoje chamskie zachowanie wobec jego osoby i krytykę jego pracy. Było to związane z postem, w którym zamieścił on krytykę wiedzy kolejowej posiadanej przez jednego z użytkowników forum KOMIS i pracownika PKP PLK jednocześnie. Ja również będę pracował na stanowisku jakie zajmowuje obecnie ten użytownik więc mnie też uraziła ta krytyka w stosunku do tej osoby. Jednak to nie usprawiedliwia mojego zachowania w stosunku do użytkownika MaTe. 2) Uświdomiłem sobie, że nie ważne jest, kto jaką szkołę skończył i jaką wiedzę na temat pracy swojej oraz innych osób posiada. Ważne jest to, że wykonuje swoją pracę dobrze i działa na korzyść swojej firmy. Najważniejszym jednak jest aby nie mieszać się do pracy innych osób tylko patrzeć jak wykonuje się swoją. 3) Postanowiłem również przeprosić użytkownika Kriz8 za wyrażenie: "Wydawało mi się, że Phobos i inni stworzyli to forum z myślą o dodawaniu informacji i m.in. o "dowiadywaniu się". [...] Widzę jednak, że dalej można spotkać tu osobników, którzy nie specjalnie rozumieją, jakie są idee tego forum." Jesteś dłużej na tym forum ode mnie i na pewno wiesz jak się tutaj zachowywać i jakie są cele oraz idee tego forum.

Za swoje naganne zachowanie jeszcze raz przepraszam i obiecuję, że więcej nie będzie miała tego typu sytuacja z mojej strony miejsca. Proszę wymienionych użytkowników o wybaczenie (o ile to możliwe), a administratorów o nie usuwanie mojego posta.
Re: Przeprosiny

wysłane przez MaTe

marko napisał(a):

> Było to związane z > postem, w którym zamieścił on krytykę wiedzy kolejowej > posiadanej przez jednego z użytkowników forum KOMIS i > pracownika PKP PLK jednocześnie.

Mam tylko prośbę - w którym poście podjąłem jaką kolwiek krytyke wiedzy kolejowej kolegi MaK_86 ? Bo o ile pamiętam krytykowałem tylko podawane przez niego informacje na temat wznowienia ruchu,które nie miały nic wspólnego z prawdą alee wiedzy kolejowej w żadnym miejscu mu nie ujmowałem.

pozdrawiam MaTe
Re: Przeprosiny

wysłane przez marko 4

MaTe napisał(a):

> Mam tylko prośbę - w którym poście podjąłem jaką kolwiek > krytyke wiedzy kolejowej kolegi MaK_86 ? Bo o ile pamiętam > krytykowałem tylko podawane przez niego informacje na temat > wznowienia ruchu,które nie miały nic wspólnego z prawdą > alee wiedzy kolejowej w żadnym miejscu mu nie ujmowałem.

Tak zgadza się, źle to ująłem... przepraszam raz jeszcze... :)
Re: Przeprosiny

wysłane przez MaK

MaTe napisał(a):

> Mam tylko prośbę - w którym poście podjąłem jaką kolwiek > krytyke wiedzy kolejowej kolegi MaK_86 ? Bo o ile pamiętam > krytykowałem tylko podawane przez niego informacje na temat > wznowienia ruchu,które nie miały nic wspólnego z prawdą > alee wiedzy kolejowej w żadnym miejscu mu nie ujmowałem.

To bylo tak: napisałem, co usłyszałem od kogoś wyższego szczeblem (nazwisko do wiadomości własnej) o tym, że w nowym (aktualnym) rozkładzie istenią przewidziane luki dla pasażerskich do Polic. MaTe w delikatny sposób mnie uświadomił, że nie jest to prawdą i wyprowadził z błędu. No i ok. Lecz użytkownik Kriz8 (i chyba ktoś jeszcze), szybko to podłapał. Tutaj następuje cytat jego wypowiedzi:

> Mało wyraźnie napisałem? MaTe już Ci coś napisał na temat > Twoich źródeł wiedzy, więc nie wiem czy coś da to że się > "dowiesz".

i na podstawie tego właśnie postu przedstawił mnie na forum jako osobe nie kompetentną i bez żadnej wiedzy na temat mojego zawodu. Jako osobe który należy ignowować. Przykre.

Jeżeli tak jest, w jaki sposób zdałem (za pierwszym razem) egzamin dyrekcyjny, oraz autoryzacyjny na stanowisko Dyzurnego Ruchu? Widocznie Pan Zdzisław K., naczelnik d/s automatyki oraz pozostali członkowie komisji musieli popełnić karygodny błąd dopuszczając do pracy osobę nie kompetentną...

No cóż... zdarza się :)

-- like a chain saw.......
Post został wyedytowany przez autora.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.
Re: Przeprosiny

wysłane przez Kriz8 35

MaK_86 napisał(a):

> MaTe napisał(a):

> > > Mam tylko prośbę - w którym poście podjąłem jaką kolwiek > > krytyke wiedzy kolejowej kolegi MaK_86 ? Bo o ile pamiętam > > krytykowałem tylko podawane przez niego informacje na temat > > wznowienia ruchu,które nie miały nic wspólnego z prawdą > > alee wiedzy kolejowej w żadnym miejscu mu nie ujmowałem.

> Lecz użytkownik Kriz8 (i chyba ktoś jeszcze), szybko to > podłapał. Tutaj następuje cytat jego wypowiedzi: > > > Mało wyraźnie napisałem? MaTe już Ci coś napisał na temat > > Twoich źródeł wiedzy, więc nie wiem czy coś da to że się > > "dowiesz". > > i na podstawie tego właśnie postu przedstawił mnie > na forum jako osobe nie kompetentną i bez żadnej wiedzy na > temat mojego zawodu. Jako osobe który należy ignowować. > Przykre.

Ani w mojej wypowiedzi, ani w tym co napisał MaTe nie ma słowa o Twoich kompetencjach, ani o ich podważaniu. Mowa jest jedynie o Twojej wiarygodności, która narazie nie osiągnęła wysokiego poziomu. MaTe wyprowadził Cię z błędu, ok. Ja sprostowałem Twoje info na temat Polic. Obruszyło mnie (może na wyrost), że jeszcze musisz się "dowiedzieć", mimo tego że podałem sprawdzoną informację. Z tego też powodu przytoczyłem wypowiedź kolegi MaTe, dotyczącą źródeł Twoich rewelacji. Akurat on to wypowiedział, a mógł to być dosłownie każdy z użytkowników i wtedy bym tego "każdego innego" zacytował. Proszę więc nie łączyć MaTe z moją sprawą.

> Jeżeli tak jest, w jaki sposób zdałem (za pierwszym razem) > egzamin dyrekcyjny, oraz autoryzacyjny na stanowisko Dyzurnego > Ruchu? > Widocznie Pan Zdzisław K., naczelnik d/s automatyki oraz > pozostali członkowie komisji musieli popełnić karygodny błąd > dopuszczając do pracy osobę nie kompetentną...

Jak już wspomniałem nie mam zastrzeżeń co do Twoich kompetencji, wykorzystuj je należycie w swojej pracy.

-- Dlaczego co druga względnie nowa osoba na naszym forum jest domorosłym specem od transportu, który na siłę stara się przeprojektować sieć komunikacyjną? (C) Phobos

Pokemony atakują...
Re: Przeprosiny

wysłane przez MaK

Kriz8 napisał(a):

[ciach]

Uważam, że sprawa ta nabrała zbyt dużego poruszenia i powstała z kiku nieporozumień które mają prawo wystąpić. Przecież każdy ma prawo popełniać błędy. A poto właśnie jest to forum.

Najlepszym rozwiązaniem będzie uważam zapomnienie o całej tej sytuacji.

Jeżeli, ja w poprzednich swoich postach także uraziłem któregoś z użytkowników, przepraszam również.

A wiedza, jak wiedza. Każdy ma ją różną i wykorzystuje ją na różnych płaszczyznach.

Pozdrawiam MaK_86

-- like a chain saw.......