Forum

Międzyzdroje - Dworzec bez smrodu

Temat dworca PKP powraca jak bumerang. Wszyscy są zgodni, że obiekt powinien być wizytówką miasta, tymczasem straszy brudnymi, odrapanymi murami, rozwalonym płotem, zaśmieconymi peronami i smrodliwie ziejącym tunelem.

wysłane przez mkokolus

To dobrze że odnowią dworzec w Międzyzdrojach, chociaż ten budynek z tego co pamiętam nie jest w tragicznym stanie, bo poczekalnie i wnętrze budynku stacyjnego jest zadbane. Ale faktycznie peron i ławki są w złym stanie i nie mówiąc o przejściu podziemnym w którym śmierdzi i oczywiście jest cały wy sprayowany, ale to standard w zasadzie w każdych takich przejściach.
mkokolus napisał(a):

> To dobrze że odnowią dworzec w Międzyzdrojach, chociaż > ten budynek z tego co pamiętam nie jest w tragicznym stanie, > bo poczekalnie i wnętrze budynku stacyjnego jest zadbane. > Ale faktycznie peron i ławki są w złym stanie i nie > mówiąc o przejściu podziemnym w którym śmierdzi i > oczywiście jest cały wy sprayowany, ale to standard w > zasadzie w każdych takich przejściach.

Czy w przejściu śmierdzi? Ja nic nie czułem, może miałem katar? :) Co do spray-ów - malowanie tylko tymaczasowo zlikiwduje problem. Sezon minie, ruch się zmnieszy to i łatwiej będzie na nowo pobrudzić. Co do budynku, racja, ładnie się prezentuje, natomiast zabytkowy magazyn już nie i nim warto byłoby też się zająć - tzn. odmalować/wyszyścić, chociaż nie zdziwie się, jak zostanie zburzony, gdyż ostatnio taka moda panuje na PKP.

Intergalactic Proton Powered Electrical Tentacled Advertising Droids

wysłane przez Piotr

Mareczek napisał(a):

> Czy w przejściu śmierdzi? Ja nic nie czułem, może miałem > katar? :)

Ja też nie kojarzę smrodu :)

> Co do spray-ów - malowanie tylko tymaczasowo > zlikiwduje problem. Sezon minie, ruch się zmnieszy to i > łatwiej będzie na nowo pobrudzić.

No właśnie sądząc po tych malunkach i wpisach można dojść do wniosku, że w sezonie tak malują :>. Dosłownie cała Polska tam się wpisuje ;(.

wysłane przez MarcinB

Piotr napisał(a):

> No właśnie sądząc po tych malunkach i wpisach można dojść > do wniosku, że w sezonie tak malują :>. Dosłownie cała Polska > tam się wpisuje ;(.

Może to taka nowa, świecka tradycja??

Ale na poważnie to mogli by dworzec w Międzyzdrojach troszkę odświeżyć, przydało by się. Ja zapachu też co prawda nie czułem, ale widać są inni, którzy mają lepsze nosy :-)

-- 12-tką swą, do piekła mknę :-)