Forum

Kolej tnie

Zlikwidowanie informacji na PKP przekracza ludzkie pojęcie. Ludzie tułają się po dworcu i nie mogą o nic się doprosić - alarmuje nasz Czytelnik z powiatu koszalińskiego, który często podróżuje koleją i autobusami. Według niego, kolej takimi posunięciami wyraźnie lekceważy podróżnych, zwłaszcza tych starszych i schorowanych.

wysłane przez Bauer

"Zlikwidowane informacje kolejowe na wielu dworcach zastąpiliśmy zwiększoną liczbą informacji plakatowych i ulotkowych, w których umieściliśmy choćby większą ilość stacji pośrednich - tłumaczy Leszek Hodak, naczelnik Działu Marketingu Przewozów Regionalnych w Szczecinie. - Były też nasze rozkłady jazdy w gazetach, są nadal bardzo precyzyjne w internecie."

1. Plakaty są zrywane, i non stop pomazane co utrudnia ich czytelność. 2. Ulotki nie każdy dostanie. 3. Gazety nie każdy kupuje. 4. Nie każdy ma internet, bądź nie każdy się umie nim obsługiwać.

Reasumując, PR sam siebie pogrąża. Spółka syf.

-- Niech żyje nacjonalizm! Chwała wielkiej Polsce!

wysłane przez Mareczek 1

Bauer napisał(a):

> 1. Plakaty są zrywane, i non stop pomazane co utrudnia ich > czytelność. > 2. Ulotki nie każdy dostanie. > 3. Gazety nie każdy kupuje. > 4. Nie każdy ma internet, bądź nie każdy się umie nim > obsługiwać. > > Reasumując, PR sam siebie pogrąża. Spółka syf.

A widzisz jakąś formę, aby wszystkich poinformować? Przecież nie odwiedzą 400 tys. mieszkańców aby przekazać te nowiny.

-- Intergalactic Proton Powered Electrical Tentacled Advertising Droids

Intergalactic Proton Powered Electrical Tentacled Advertising Droids

wysłane przez stoch

Mareczek napisał(a):

> A widzisz jakąś formę, aby wszystkich poinformować?

Telewizja (telegazeta).
Post został wyedytowany przez autora.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.

wysłane przez MarcinB

stoch napisał(a):

> Telewizja (telegazeta).

Można i tak, a w prawie jest taka piękna zasada, iż nieznajomość prawa, nie zwalnia nikogo, przed jego przestrzeganiem. To można rozciągnąć i na informację na kolei. Ja wybierając się w podróż, szukam odpowiadających mi połączeń na internecie, poprzez informację telefoniczną itp, itd etc. Pan ma pretensję, że na dworcach nie ma informacji, a co mają powiedzieć ci, którzy mieszkają na wsiach i na ich przystankach, poza wiatą nie ma nic więcej? Oni żyją i jeżdżą. Zaznaczę jednak, że wg mnie informacja na dworcach powinna być, a powyższe napisałem tylko jako przykład.

-- ...Jeśli nie potrafisz olśnić innych swoją inteligencją, oszołom ich swoją głupotą...

wysłane przez Mareczek 1

stoch napisał(a):

> Telewizja (telegazeta).

Nie każdy ogląda telewizję, a tymbardziej przegląda telegazetę. Dalej jesteśmy w pkt. 0.

Intergalactic Proton Powered Electrical Tentacled Advertising Droids