Forum

Nie będzie pociągu Szczecin - Trzebież

W tym sezonie nie ma co liczyć na reaktywowanie połączenia kolejowego do Trzebieży. Nie ma na to pieniędzy.
MaK napisał(a):

Ale żeś wątek odgrzebał, już się przestraszyłem, że osobówki mi zabrali :P

> No to... chyba sobie wymarzyliśmy :) > Z tego, co mozna wyczytań w rozkładzie jazdy, to mamy > zapewnione połączenie z Głównego do Trzebieży w 1 godz. i 6 > minut.

Ano, powoli wszystko zaczyna się ruszać, od poniedziałku zaczyna się remont toru od Skolwina do Polic (wymiana jakichś 2000 podkładów), co pozwoli na zrobienie mijanki na tym szlaku. Potem przytargają na Glinki budulec do zrobienia krawędzi peronowej na Glinkach (budulec leży w Gocławiu ponoć), no i mają się za przejście na Niebuszewie zabrać. Ciekawe jaką prędkość maksymalną dadzą temu kiblowi. 50 km/h?

> Pozostaje dla mnie pytanie. Po co Łękno i Pogodno? > No i przede wszystkim. Skolwim.

Cóż, są to potencjalne miejsca, gdzie mogą wsiadać ludzie, zwłaszcza, że są to dość zaludnione dzielnice. Ponadto zauważ, że i Pogodno i Łękno, i Skolwin mają bezproblemowe dojście na perony, wystarczy tylko wynająć jakiegoś WirMara, żeby sprzątnęli co nieco.

-- "Niech Bóg zlituje się nad mymi wrogami, bo ja tego nie zrobię" - gen. G.S. Patton
Re: Nie będzie pociągu Szczecin - Trzebież · 16 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Nie będzie pociągu Szczecin - Trzebież · 15 lat temu · marko
A właśnie że będzie :) · 15 lat temu · Bodek
Re: A właśnie że będzie :) · 15 lat temu · Lukasy
Re: A właśnie że będzie :) · 15 lat temu · MaK
A jednak nie będzie :( · 15 lat temu · Bodek
Re: A jednak nie będzie :( · 15 lat temu · Lukasy
Re: A jednak nie będzie :( · 15 lat temu · tom1