Forum

Mróz w Regio Ekspres

wysłane przez MarcinB

pioko17 napisał(a):

> Dziś rano cały skład był pozbawiony ogrzewania. > Niektórzy co wsiadali na Głównym do całego zimnego > składu, mieli szczęście. Okazało się, że TRZY > przedziały w całym pociągu były ogrzewane. Jak to > możliwe?

W takim razie, zepsuł się przez samo stanie nocą na bocznicy, albo ktoś celowo tak robi lub podmienili wagony Wczoraj na powrotnym z Warszawy (była zielona dwójka, zdegradowana czerwona jedynka i jedynka w malowaniu a'la Marlboro) w całym pociągu, był tylko jeden przedział bez ogrzewania. Zamknięty i oklejony przez drużynę konduktorską.

> Najgorzej było w ostatnim wagonie. Można tam było > noramlnie lepić bałwany!

Ja w sumie też mogłem na ramie okiennej rysować na szronie, ale w przedziale było ciepło. Na korytarzach wiało, ale wychodzi brak znośnego taboru.

> Drugi paradoks to to, że miałem zarezerwowane miejscówki, > a w składzie NIE BYŁo żadnych miejscówek!!! Nie pojawily > się Malbora a pozostałe wagony nie miały rezerwacji... > Jak to możliwe?

Wczoraj też nie było wagonów bezprzedziałowych, a tylko w nich istnieje możliwość rezerwacji. Co się z nimi stało? Tego nie wiem. A tak na marginesie to komfort podróży jest dużo większy w starszych jedynkach, niż w tych nowoczesnych. Oczywiście pod warunkiem, że ogrzewanie działa.

> Niestety, to mój pierwszy przejazd RExem i niestety jestem > głęboko zawiedziony.

Nie ostatni, to gwarantuję ;)
Mróz w Regio Ekspres · 13 lat temu · pioko17
Re: Mróz w Regio Ekspres · 13 lat temu · MarcinB