Forum

Ranny przyczyną zatrzymania

Około godziny 15:50 w pociągu REGIO nr 7823 relacji Zielona Góra - Szczecin Główny doszło do bliżej nieokreślonego zdarzenia, w wyniku którego ranny został jeden z pasażerów.

wysłane przez Korczian

lukaszenko napisał(a):

> Niestety ale już "dwudziestka" i to na sporym kawałku. Ale ruszyli > z pracami na odcinku Czerwieńsk - Zielona Góra, więc do końca > roku po torze nr 1 też będzie 100km/h. A tak poza tym: nie wiem czy > się nie kopsnąłem w obliczeniach, ale wg nich na odcinku Bytnica - > Rzepin jechałem 110km/h, czyli Vmax kibla(w tym wypadku jechał > spot). Nie wiem czy takie coś jest w ogóle możliwe, chociaż tam > tory pod 120 są.

Międzynarodowa linia, o wysokim znaczeniu, w rozsypce. Te remonty to tylko kropla w morzu potrzeb. Dojdzie do tego, że jak skończą łatać, to te odcinki które zrobili najpierw będą do remontu. I tak w nieskończoność.

Tylko u nas można ważne magistrale pasażerskie i towarowe doprowadzać do takiego stanu. Więc nic dziwnego, że IC nie chce tam niczego puszczać. A mogłaby to być fajna alternatywa w postaci TLK przez Kostrzyn i ZG do Wrocka.

-- Zapamiętać: Jak PRy będą marudzić o braku taboru - odesłać ich na cmentarzysko SPC, Kołobrzeg czy Krzyż.

Vmax>=160 na D29-351!
Ranny przyczyną zatrzymania · 11 lat temu · ilm19
Powtórka z rozrywki · 11 lat temu · lukaszenko
Re: Powtórka z rozrywki · 11 lat temu · Korczian
Re: Powtórka z rozrywki · 11 lat temu · MaK
Re: Powtórka z rozrywki · 11 lat temu · Korczian
Re: Powtórka z rozrywki · 11 lat temu · Korczian
Re: Powtórka z rozrywki · 11 lat temu · Lukasy