Forum
Możliwość pisania na forum dostępna jest tylko dla zalogowanych użytkowników.
Witamy po remoncie
Tak samo, jak tramwaje czy autobusy z czasem wyeksploatowują się i wymagają napraw i remontów, tak i serwisy internetowe czasem potrzebują odświeżenia. Przez kilka ostatnich dni Serwis KOMIS przechodził właśnie taki „remont”.
wysłane przez
Phobos
17
Ja to powiem bardzo krótko. Maciek - jesteś wielki! :)
Dziękuję ci za kawał ogromnej roboty! Kto kiedykolwiek widział kod źródłowy tego serwisu wie, z jakim zadaniem się zmierzyłeś i wyszło ci to doskonale!
Dziękuję ci za kawał ogromnej roboty! Kto kiedykolwiek widział kod źródłowy tego serwisu wie, z jakim zadaniem się zmierzyłeś i wyszło ci to doskonale!
Rzeczy niemożliwe robię od ręki. Cuda tylko w trzeci czwartek miesiąca.