Forum

Czas przejazdu na trasie Szczecin - Poznań

333Wojtas333 napisał(a):
Witam wszystkich. Jako, że jestem osobą która często korzysta z połączeń na trasie Szczecin - Poznań (i odwrotnie) chciałbym się zapytać co jest przyczyną katastrofalnego czasu przejazdu?

Wiem co czujesz. ;) Ostatnio też korzystałem z linii przez Krzyż i jak zobaczyłem czas przejazdu to najpierw tydzień kląłem pod nosem a potem i tak musiałem jechać. W 3 z 4 przypadków pociąg był planowo, w 4 przypadku spóźnił się 21 minut.

Myślę że jak rozpocząłeś dyskusję - też jechałeś i wiesz gdzie (w którym miejscu linii) są problemy. Przedłużone postoje w Szamotułach i Wronkach, mimo że z przeciwka nie jedzie żaden pociąg to jest hit, ale czego chcesz się dowiedzieć, przyczyny? Pewnie wszyscy Ci odpowiedzą: bo muszą mieć rezerwy.

Obniżona prędkość na szlakach Drawiny - Podlesiec, Podlesiec - Dobiegniew i Dobiegniew - Bierzwnik tylko kończy sprawę. Mamy szczęście Wojciech, że (na razie) tylko tydzień trwała zabudowa rozjazdów w Stargardzie, dzięki czemu na początku września szlaki: Szczecin Dąbie - Reptowo i Reptowo -Stargard były jednotorowe z jedyną mijanką w Reptowie. Pewnie do tej kwestii jeszcze wrócą.
Post został wyedytowany przez autora.
Re: Czas przejazdu na trasie Szczecin - Poznań · 3 lata temu · Pepe