Wszystkie Z regionu szczecińskiego W skrócie Z kraju

region szczeciński artykuł

Pojedzie Podhalanin i Wiking

Sławomir Włodarczyk, Głos Szczeciński,

dodane przez djdark ; zmodyfikowane

Ponad 60 dodatkowych pociągów pojedzie w długi majowy weekend. Tradycyjnie już ze Szczecina do Szklarskiej Poręby wyruszy "Wiking".
Pierwszy wyjazd pociągu zaplanowano 28 kwietnia, ostatni - 6 maja.

Skład odjedzie ze Szczecina o godz. 5:50. Do Szklarskiej Poręby Górna dotrze o godz. 16:03. W drogę powrotną do Szczecina "Wiking" wyjedzie o godz. 12:13, do Szczecina przyjedzie o godz. 22:09.

Z kolei "Podhalanin" połączy Szczecin z Zakopanem. Pociąg będzie w trasie od 26 kwietnia do 6 maja. Planowany wyjazd ze Szczecina o godz. 16:27, przyjazd do stolicy Tatr o godz. 6.50. W drogę powrotną "Podhalanin" wyruszy o godz. 18:08, do Szczecina dotrze o godz. 8:14.

Przewozy Regionalne uruchomią też cztery dodatkowe składy jadące wzdłuż drogi krajowej nr 11 z Kołobrzegu przez Szczecinek do Poznania i dalej.

Kolej zapowiedziała też, że wiele z ponad 300 pociągów będzie miała na majowy weekend w składzie specjalne wagony do przewozu rowerów. Informacji nt. dodatkowych połączeń świątecznych można zasięgnąć w dworcowych punktach informacji lub pod numerem telefonu 94-36.

Podróżni będą mogli też skorzystać ze specjalnej oferty biletowej "Rego Karnet", czyli najnowszej oferty taniego podróżowania. Od 30 kwietnia do 8 czerwca za 120 złotych, będzie można podróżować bez ograniczeń w trzy dowolnie wybrane dni. W sprzedaży dostępne będą również pozostałe oferty tanich biletów: przejazdy rodzinne, grupowe i wycieczkowe.

źródło: Głos Szczeciński

możliwość komentowania została wyłączona