Wszystkie Z regionu szczecińskiego W skrócie Z kraju

region szczeciński przewozy regionalne

Komunikacja zastępcza w kierunku Berlina

Ferrix,

dodane przez Ferrix; zmodyfikowane

Przez kilka dni w styczniu kolejne utrudnienia czekają na podróżujących pociągami na trasie ze Szczecina w kierunku Berlina.

Od 6 stycznia (godz. 19:00) do 9 stycznia (godz. 5:30), a także od 13 stycznia (godz. 19:00) do 20 stycznia (godz. 21:30), wprowadzona zostanie autobusowa komunikacja zastępcza na trasie Szczecin Główny – Angermünde (linia RB/RE 66)

Przystanek „Dworzec Główny” będzie zlokalizowany na dolnej jezdni ul. Kolumba (przy przystanku linii 75), a koło stacji Szczecin Gumieńce przy ul. Cukrowej. W Angermünde autobus będzie odjeżdżał z placu przydworcowego (stanowisko 7).

W tych samych terminach, z powodu prac mostowych i kablowych w Bernau (k. Berlina) wstrzymany będzie ruch pociągów pomiędzy Eberswalde Hbf i Bernau (linia RB 24 / RE 3), także zastąpiony autobusami. Na dalszej trasie, do Berlina przejazd możliwy jest pociągami S-Bahn linii S2.

Szczegółowy rozkład jazdy dostępny jest na stronie Deutsche Bahn (w wersji PDF: (linia RB/RE 66) i (linia RE 3 / RB 24)) oraz na stronie Polregio (dla linii Szczecin – Angermünde)

źródło: za Deutsche Bahn i Polregio

brak komentarzy