Forum

Awantura na peronie. Pociągi kursowały z opóźnieniem

Na peronie w Międzyzdrojach wczoraj po południu doszło do awantury między pasażerami, którzy zarezerwowali wagon dla osób niepełnosprawnych a pasażerami, którzy zajęli go bez zgody. Interweniowała policja.
tom1 napisał(a):

> Hehe... Ilekroć sięgnę pamięcią do moich letnich > wyjazdów z Międzyzdrojów zawsze mam przed oczyma tłumy > pasażerów, którzy z ledwością mogą wejść do pociągu > powrotnego w kierunku Szczecina. To było tylko kwestią > czasu kiedy dojdzie do takiej przepychanki.

Ludzie to są bezmyślni, jak pociąg relacji Świnoujście-Poznań wyjeżdża ze stacji początkowej o 16:59, a kolejny do Szczecina 17:12 to oczywiście ludzie muszą wsiąść w pierwszy pociąg, a nie mogą w drugi do Szczecina. Nawet jak widzą że nie da się wejść to i tak na siłę chcą się wepchać. Moim zdaniem ten pociąg powinien omijać Szczecin, z tego względu że wiele osób jedzie tym pociągiem do Szczecina, a następny pociąg do Szczecina co jedzie 13 minut później świeci pustkami. Taka sama sytuacja jest z rana kiedy ludziom nie chce się wstać na pociąg o 8:28 który jedzie na trzech EN57 i nie ma zbytnio dużej frekwencji, ale za to o 9:03 stoi tłum na Głównym, a jadą zazwyczaj 2 bohuny+1bonanza a ostatnimi czasami 3 bonanzy.
Re: Awantura na peronie. Pociągi kursowały z opóźnieniem · 11 lat temu · mkokolus