Forum

To ma być komunikacyjna rewolucja w regionie. Umowa w...

Remont trasy kolejowej ze Szczecina do Polic, modernizacja dworców na Niebuszewie i przy Turzynie, nowe stacje oraz jeden bilet na wszystkie połączenia, także tramwajowe i autobusowe - to założenia projektu Szczecińskiej Kolei Metropolitalnej.
Kolejna kiełbasa wyborcza w wykonaniu Prezydenta Krzystka. Dlaczego tak uważam? W takiej kwestii powinien być również obecny ktoś z zarządu PKP, a takiej osoby tam nie było. Kolejny dowód w tej sprawie to fakt, że studium będzie wykonane w pierwszej połowie przyszłego roku. To jest termin po wyborach, a aby taka SKM-ka mogła się wcielić w życie Krzystek musiałby pozostać na swoim stołku na III kadencję.

Nie mniej mam nadzieję, że jeśli ta kiełbasa wyborcza okaże się spełnioną obietnicą to mam nadzieję, że remont nie zakończy się tylko na Niebuszewie i Turzynie, bo na tej trasie są też inne zaniedbane perony, które wymagają generalnego remontu. Jeśli tak się stanie i będą wyremontowane pozostałe perony to już prędzej uwierzę w słowa Pana Prezydenta.

-- SST - Są Stare Tramwaje ;)

MPK Olsztyn - zbieranie pasażerów przy kabinie to nasza pasja
To ma być komunikacyjna rewolucja w regionie. Umowa w... · 7 lat temu · Tatra108
Rewolucja? · 7 lat temu · zack1989