Forum

Bezpośrednie pociągi Gorzów – Szczecin? PLK chce budować łącznicę w Kostrzynie

Jest szansa na to, że za 6 lat powstanie łącznica, która umożliwi uruchomienie bezpośrednich, do tego elektrycznych, pociągów, które połączą Gorzów ze Szczecinem przez stację w Kostrzynie. PKP PLK prowadzi rozmowy na ten temat z GDDKiA, które chce budować obwodnicę tego ostatniego miasta.

333Wojtas333 napisał(a):
Jeżeli chodzi o Paan Busa to wiele opinii słyszałem, praktycznie wszystkie negatywne. Ale czy Paan Bus jest jedynym przewoźnikiem na tej trasie? Inni busiarze chyba też tam jeżdżą, pytanie tylko jak wygląda atrakcyjność cen, bo nigdy nie miałem przyjemności przejechać się po tej trasie czymś innym niż własnym samochodem.

Jechałem kilka razy i zawsze było wszystko w porządku. Bilet w granicy kilkunastu zł. Tylko długo - ze względu na wizyty w Myśliborzu, Lipianach, Pyrzycach. Są tez przewoźnicy Transa, różne PKS-y i Flixbus. Bardzo popularny jest też na tej trasie BlablaCar i dwie strony wspólnych przejazdów na Fb. Jest bardzo duży wybór na tej trasie z racji braku pociągu, więc wątpię czy ktoś będzie chciał wlec się przez Kostrzyn ...

Szczeciński SZYBKI Tramwaj może być rzeczywiście SZYBKI, tylko pod warunkiem, że nie zatrzyma się ani razu na Gdańskiej. Inaczej, wszystko zostanie po staremu...
Post został wyedytowany przez autora.