Wszystkie Z regionu szczecińskiego W skrócie Z kraju

region szczeciński nasz serwis

Letnia sesja awansowa

Administracja,

dodane przez X; zmodyfikowane

Sezon wakacyjny na półmetku, jednak administracja, prawie jak robotnicy na Bramie Portowej, w pocie czoła pracuje, wypatrując aktywnych użytkowników, dla których należy się nagroda za zasługi na rzecz rozwoju serwisu KOMIS.
W letniej sesji awansowej awanse na współpracownika redakcji, a co za tym idzie żółty kwadracik otrzymują następujący użytkownicy: man1995, pioko17, Tatra108. Po raz pierwszy w historii awansów nie dostrzegliśmy nikogo, kto mógłby awansować na stanowisko redaktora.

Dużo działo się również na kolejowej wersji serwisu, wobec czego awans na współpracownika redakcji otrzymuje paki, natomiast nowymi członkami redakcji zostają użytkownicy: sulzer, arctodus1111 oraz torzo.

Jakiś czas temu za duży wkład w naszą galerię użytkownik bartez otrzymał dostęp do bezpośredniego dodawania zdjęć w serwisie.

Niestety kilku użytkowników musiało zejść poziom niżej, jednak mamy nadzieję, że to jedynie chwilowy stan rzeczy i w przyszłej sesji awansowej będą się liczyć w walce o awanse na wyższe stanowiska.

Mimo wakacji zachęcamy do brania czynnego udziału w życiu serwisu, administracja ciągle obserwuje i wypatruje, kto przy następnej sesji zasłuży na awans, a kto na degradację.

7 komentarzy