Tak samo, jak tramwaje czy autobusy z czasem wyeksploatowują się i wymagają napraw i remontów, tak i serwisy internetowe czasem potrzebują odświeżenia. Przez kilka ostatnich dni Serwis KOMIS przechodził właśnie taki „remont”.

3 komentarze | czytaj dalej »

Dzisiaj Serwis KOMIS obchodzi jedenaste urodziny. Po raz pierwszy pod adresem www.mkm.szczecin.pl pojawiliśmy się 11 grudnia 2004 roku. Od tego czasu staramy się informować Was o zmianach, nowościach i ciekawostkach w szczecińskiej komunikacji miejskiej.

8 komentarzy | czytaj dalej »

11 grudnia 2004 - to właśnie tego dnia szczecińscy miłośnicy komunikacji miejskiej po raz pierwszy mogli zapoznać się z uruchomionym pod adresem www.mkm.szczecin.pl Serwisem KOMIS. Dziś od tego czasu mija 10 lat.

37 komentarzy | czytaj dalej »

Sezon wakacyjny na półmetku, jednak administracja, prawie jak robotnicy na Bramie Portowej, w pocie czoła pracuje, wypatrując aktywnych użytkowników, dla których należy się nagroda za zasługi na rzecz rozwoju serwisu KOMIS.

7 komentarzy | czytaj dalej »

W roku 2012 nadejdzie koniec świata. Póki co, administracja nie próżnuje i wraz z nowym rokiem ogłasza, w jakim składzie personalnym przyjdzie się Serwisowi zmierzyć z niechybną apokalipsą.

17 komentarzy | czytaj dalej »

Czerwiec - dla uczniów i studentów czas podsumowania ich ciężkiej pracy w szkole, na uczelni. My, administratorzy Serwisu KOMIS, również postanowiliśmy podsumować ostatnie parę miesięcy działalności użytkowników i nagrodzić tych najaktywniejszych.

11 komentarzy | czytaj dalej »

Oto nasz drugi dzisiejszy prezent - nowy dział w naszym serwisie. Zapraszamy do dostępnej w obu wersjach serwisu Wideoteki. Będziemy w niej umieszczać filmy związane ze szczecińską komunikacją miejską oraz transportem kolejowym na terenie województwa zachodniopomorskiego.

8 komentarzy | czytaj dalej »

Dziś w Wasze ręce oddajemy kolejową księgę taborową. Obecnie znajduje się w niej ponad 150 pojazdów, ale liczymy na to, że dzięki naszym użytkownikom wkrótce liczba ta ulegnie dalszemu zwiększeniu.

brak komentarzy | czytaj dalej »

Nadeszła ta chwila, której oczekiwali wszyscy użytkownicy KOMIS-u. Zgodnie z tradycją Adminstracja podsumowała działalność Serwisu i postanowiła nagrodzić najaktywniejsze osoby dostępem do wyższych poziomów forum oraz dodatkowymi uprawnieniami w Serwisie. Nie przedłużajmy więc i przejdźmy do konkretów.

10 komentarzy | czytaj dalej »

W każde Święta Bożego Narodzenia do wszystkich dzieci przychodzi Mikołaj. Jednym daje prezenty, a innym rózgi. Dziś w nocy przez komin wpadł nowy layout nawiązujący do barw Floating Garden 2050.

26 komentarzy | czytaj dalej »