Forum

"Lokomotywa" nierekordowa

Około 50 osób jednocześnie wyrecytowało wczoraj na szczecińskim Dworcu Głównym wiersz Juliana Tuwima. To o 84 mniej niż 2 czerwca w Stargardzie.

wysłane przez marko 4

Stirlitz napisał(a):

> Inną rzeczą jest to, że na > imprezie cały czas spotykałem miłośników bądź to kolei > czy komunikacji miejskiej.

Ja też spotkałem kilku MKMów i MIKOLI ale jednak przeważali zwykli ludzie ciekawi kolei i drezyn (aż dziw, że jeszcze tacy są w tym kraju).

> Inną rzeczą może być sobotnia pogoda. Kto był w pierwszej > turze podnoszenia mostu na Regalicy mógł aurę poczuć na > własnej skórze. W sumie całe szczęście, że deszcz mocniej > nie padał. Nie zmienia to faktu, że pogoda mogła wielu > odstraszyć.

Pogoda była okropna do południa. Jesli chodzi o opad deszczu na moście to po wejściu do szynobusu mój aparat odmawiał posłuszeństwa więc trochę mu dało w kość. Współczuję też dwóm adminom KOMiSu, którzy wyjątkowo mocno zmokli ;)

> To powyższe i tak nie zmieni faktu, ze impreza jest bardzo > ciekawa i jutro też się wybieram, tym razem do nastawni.

Zgadza się. Impreza jest ciekawa. Można porozmawiać z kolejarzami i naprawdę wiele się dowiedzieć o ich codziennej pracy i o tym jak kiedyś kolej wyglądała. Oczywiście żeby się dowiedzieć trzeba samemu zebrac się na odwagę i do nich zagadać. Odniosłem wrażenie, że część ludzi się bała ;-). Nastawnię również gorąco polecam zwiedzić. Po wizycie proponuję przejechać się na jakąś inną nastawnię w Szczecinie i porównać warunki pracy dyżurnych z Sg i dyżurnych z innych posterunków (można przeżyć szok).

-- Niech Bóg zlituje się nad mymi wrogami, bo ja tego nie zrobię - (c)G.S.Patton
Post został wyedytowany przez autora.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.
"Lokomotywa" nierekordowa · 16 lat temu · marko
Re: "Lokomotywa" nierekordowa · 16 lat temu · marko
Re: "Lokomotywa" nierekordowa · 16 lat temu · Iwo