Forum

Konduktor

wysłane przez Iwo

MaK_86 napisał(a):

> Z tego co czytam po Twoich postach IWO, to Twoje podejście do > życia jest czysto seksualne.

A Ty coś wiesz o sexie?

> Pier... dziele wszystko. Twoje > wypowiedzi krytykujące wszystko pokazują tylko Twoją flustracje > wobec ogarniającego Ciebie świata. "Wszystko jest do dupy".

Część rzeczy nadaje się również " do buzi "

> A > jeżeli jest kontrowersyjny temat, to Ty jako postać, nagminnie > musząca się wyróżniać, odrazu wpadasz w swój nawyk i jedziesz > po wszystkim. Świecie, Administratorze i Bógu winnych > użytkownikach.

Jak Ci nie pasuje, nie czytaj. Poproś administrację o specjalny filtr na moje wypowiedzi. Ulży Ci od razu.

Nie pasuje Tobie sytuacja polityczno-materialna > tego kraju? Jedź zrywać śliwki do Niemec.

Nie musze. Mam swoje śliwki w swoim ogrodzie.

> Do tego, co napisaleś swojemu przedmówcy moge dodać tylko tyle. > Nie odrazu komukolwiek dadzą 2 tysiące na ręke za jakąkolwiek > prace. To jest POLSKA!

To jestes w bardzo duzym bledzie, bo taka kwote mozesz spokojnie dostac na poczatek w wielu szczecinskich przedsiebiorstwach.

Odnosnie przyjecia sie na konduktora i zarobkow, od 1997 roku z kilkoma przerwami pracowalem na PKP jako kontroler, wiec wiem kto i ile zarabia i jaka panuyje sytuacja w tej chorej firmie. Poza tym, z tgo co widze niedawno zaczales prace w tym bagnie, popracujesz troche to zmienisz szybciutko zdanie na temat pracy i zarobkow na PKP.

-- Zbieram kartki. Czerwone, a co, takie "hobby"
Post został wyedytowany przez autora.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.
Konduktor · 16 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Konduktor · 16 lat temu · RJawdyk
Re: Konduktor · 16 lat temu · Iwo
Re: Konduktor · 16 lat temu · RJawdyk
Re: Konduktor · 16 lat temu · MaK
Re: Konduktor · 16 lat temu · Iwo
Re: Konduktor · 16 lat temu · MaK
Re: Konduktor [ OT ] · 16 lat temu · Iwo
Re: Konduktor [ OT ] · 16 lat temu · MaK
Re: Konduktor · 16 lat temu · marko
Re: Konduktor · 16 lat temu · Piotr
Re: Konduktor · 16 lat temu · MaK
Re: Konduktor · 16 lat temu · Iwo
Re: Konduktor · 16 lat temu · MaK